Smazat příspěvek

 Chystáte se smazat odpověď z kategorie Hlavní diskuze:


26.06.2019 (17:06:50)
8-bit obalka (web) :
Tak určitě, ono je totiž úplně normální, že máme něco jako internetové ministerstvo pravdy jehož cílem je "programování lidí", co? A nebo že se chování určitých firem čím dál víc přibližuje Skynetu (viz https://www.invidio.us/watch?v=QDVVo14A_fo )?

Nakonec je ještě největší chudák zmrdka protože dostala pár ošklivých mailů které jenom konstatují fakt, že je ten tzv. Big tech banda zdrádců. No není to hrozné že jsou lidi nasraní na to, jak se tahle sebranka (a je mi úplně jedno jakého etnika slečna je) snaží kurvit jejich zemi? Mám pro vás možná novinku, ale podle amerických zákonů má ta pakáž 2 možnosti, jak provozovat své zmrdofirmy. Bud můžou být neutrální, veřejné fórum které nesmí cenzurovat uživatele podle firemního vymaštěného, politického přesvědčení ("men can have periods"), nebo se v opačném případě stávají vydavateli a jsou trestně odpovědní za veškerý obsah svých webů. Co by pro ně 2. možnost přesně znamenala asi nemusím dál rozebírat.

Jinak tady je pokračování, zase nějaký chrobák na háku:
https://www.invidio.us/watch?v=5v9ygqwPkoE


Přezdívka:*
Heslo:*

  █   ███   ███   
 ██     █     █   
█ █   ███   ███   
  █   █       █   
  █   ███   ███   
Opiš:*

Zde můžete smazat vlastní vlákno nebo kteroukoliv odpověď v něm. Můžete smazat vlastní odpověď v cizím vlákně, pokud na ni ještě nikdo jiný nereagoval. Mazat cizí vlákna a odpovědi v nich mohou pouze admini. Smazání příspěvku je nevratná operace! Smazáním vzkazu se smažou i odpovědi na něj.
Seznam uživatelů
Zpět na knihu