Smazat příspěvek

 Chystáte se smazat zprávu (se všemi případnými odpověďmi) z kategorie Hlavní diskuze:


19.06.2020 (21:45:41)
loučák:
Nazdar, tak jsem po dlouhé době byl požádán o pomoc. Jedná se o jednu kamenuckou firmu, kde mají několik mašin, samože mají všechny velkou spotřebu vody, takže jí tam mají v uzavřeném cyklu. A popravdě ani nevím proč,ale občas tam mají problém s kyselostí a chtěli by nějaké jednoduché ukovátko ph, prostě jen displej s přibližnou hodnotou. Zní to jednoduše, ale ono to asi tak jednoduché nebude. Máte někdo zkušenosti s průtočným měřením ph?
19.06.2020 (23:24:37)
8-bit obalka (web) :
Triviální to nebude protože se ta sonda má mezi měřeníma namáčet v nějakém roztoku. Proto si nejsem jistý zda je vůbec možné udělat průtokovou verzi.
19.06.2020 (23:35:16)
Martin obalka :
Mna napadlo. Musí byť ten systém moc uzavretý? Čo dať tú sondu za ventil a občas z toho systému upustiť pár kvapiek na tú sondu. Potom tam jednoducho vieš dať aj zásobník na ten čistiaci roztok a cez dalsi ventil tu sondu umyvat. A odtekat to bude do nejakej odpadovej nadoby.
20.06.2020 (10:28:15)
VroutekB:
Neteoretizovat a poptat řšení, třeba zde: https://www.mt.com/cz/cs/home/products/Process-Analytic...
20.06.2020 (21:47:08)
loučák:
Díky za rady, ale ono to nakonec bude v pohodě. Šel jsem se na to podívat a oni v nádrži mají ph senzor který je napojený na automatický dávkovač hydroxidu sodného. Problém je nakonec v tom, že to občas ten dávkovač přepískne a z mašin sleze barva **01 takže jde "jen" o to doplnit ten dávkovač nějakým rozhraním a dataloggerem, aby se dalo zjistit proč to dělá


Přezdívka:*
Heslo:*

███   ███   ███   
  █   █     █ █   
 █    ███   ███   
 █    █ █     █   
 █    ███   ███   
Opiš:*

Zde můžete smazat vlastní vlákno nebo kteroukoliv odpověď v něm. Můžete smazat vlastní odpověď v cizím vlákně, pokud na ni ještě nikdo jiný nereagoval. Mazat cizí vlákna a odpovědi v nich mohou pouze admini. Smazání příspěvku je nevratná operace! Smazáním vzkazu se smažou i odpovědi na něj.
Seznam uživatelů
Zpět na knihu