Smazat příspěvek

 Chystáte se smazat zprávu (se všemi případnými odpověďmi) z kategorie Hlavní diskuze:


27.12.2012 (17:42:04)
David.Ch obalka :
Zdravím, (na staré diskuzi jsem byl pod nickem NaPlech)
Od přítelkyně jsem dostal Xbox 360, 4G a ctěl bych na tom pouštět pálený hry, dočet jsem se že to bezproblému funguje na Verbatim DVD+R DL (není problém sehnat), vypalovačku mám LG GH22NS50, umí DL, ale dočetl jsem se, že je potřeba aktualizovat firmware, na internetu jsem našel nějakej z roku 2010 (asi poslední co vydali) ale vůbec netuším jak ho do tý vypalovačky dostat.
Další věc je ta, že někde jsem čet, že je potřeba mechaniku v Xboxu flashnout, ale někde jinde jsem zase čet, že to na nejnovějších xboxech jde bez flashnutí, a někde jsem zase čet, že po flashnutí už nepůjdou pouštět origo hry - mám v tom guláš a nevim čemu věřit, mohl by mi někdo objasnit jak to je?? Děkuji.
27.12.2012 (17:45:14)
Radek obalka :
kámoš z minulý práce tady na tom rozjel slušnej kšeft. Jo, mělo to něco společnýho s flashováním, ale víc jsem nepochopil.
28.12.2012 (10:10:09)
HorstFuchs:
1) Xbox je šrot (jestli sem tě urazil, tak se omlouvam)
2) mechaniku v PC nech jak je, tam rozhodně žádná úprava nebude třeba (i když aktualizací nic nezkazíš, pokud nevíš jak na to, tak na stránkách výrobce si stáhni ten nejnovější firmware + flashovací software (většinou je přiloženej k tomu firmwaru a někdy i readme...))
3) flashovat mechaniku v Xboxu? No, nevim. Xbox sem nikdy v ruce neměl, ale podle mě je určitě potřeba přepsat "hlavní" firmware (OS) za nějaký pirate homemade (stejně jako u výrobků od Sony)...
4) Mr. Google vždy pomůže **01


Přezdívka:*
Heslo:*

███   ███   ███   
█ █     █   █     
███    █    ███   
  █    █    █ █   
███    █    ███   
Opiš:*

Zde můžete smazat vlastní vlákno nebo kteroukoliv odpověď v něm. Můžete smazat vlastní odpověď v cizím vlákně, pokud na ni ještě nikdo jiný nereagoval. Mazat cizí vlákna a odpovědi v nich mohou pouze admini. Smazání příspěvku je nevratná operace! Smazáním vzkazu se smažou i odpovědi na něj.
Seznam uživatelů
Zpět na knihu