Smazat příspěvek

 Chystáte se smazat odpověď z kategorie Hlavní diskuze:


13.12.2018 (20:43:11)
VroutekB:
Šak říkám, ber dokud je. Pak Budeš u každé píčoviny platit DPH (čert vem těch pár korun navíc u běžných levných věcí), ale už se tak nějak mlčí o tom, že soukromou zásilku nelze do čr jakkoliv dostat, aniž bys zaplatil některé další vyžírce 103, 550 či mnohem více korun za její proclení.

Už nyní nastavený limit 22eur pro placení DPH znamená, že má-li zásilka hodnotu 568CZK (22eur), doplatím DPH minimálně ve výši 39.1%. Ano, 39%. Protože 103CZK minimálně zaplatíte české poště. A pokud nemáte celní úřad za rohem (což mnozí nemáte), tak to bude mnohem více.
V případě např. DHL potom minimální takzvané "DPH" při stejném hraničním překročení 22eur činí 118%. Ano, na zásilku v hodnotě nad 22eur doplatíte dalších 669CZK.

Pro mnohé z vás asi nic nového, ale některým z vás by se snad mohlo rozsvítit a u voleb myslet hlavou než do té urny něco hodíte. (Nic jinýho se s tímto systémem (po dobrém) bohužel dělat nedá).


Přezdívka:*
Heslo:*

███   ███   ███   
  █     █   █     
 █     █    ███   
 █     █      █   
 █     █    ███   
Opiš:*

Zde můžete smazat vlastní vlákno nebo kteroukoliv odpověď v něm. Můžete smazat vlastní odpověď v cizím vlákně, pokud na ni ještě nikdo jiný nereagoval. Mazat cizí vlákna a odpovědi v nich mohou pouze admini. Smazání příspěvku je nevratná operace! Smazáním vzkazu se smažou i odpovědi na něj.
Seznam uživatelů
Zpět na knihu