Smazat příspěvek

 Chystáte se smazat odpověď z kategorie Hlavní diskuze:


24.01.2019 (10:36:00)
RayeR (web) :
>Martin12
Presne tak, kdyz mam rychle napsat nejaky jednodusi firmware, kde se nedela nic vypocetne narocneho (nema absolutne smysl 32bit ci nake HW deleni, floaty a pokrocile instrukce), tak proste sahnu po AVR, protoze na nej uz mam za ta leta napsanou kupu funkcniho kodu, ktery staci vhodne pouzit a mam celkem jistotu, ze se nezaseknu tyden na nakem speku nove architektury a nestial bych. Specialni debugovaci rozhrani me taky netrapi, tam mi staci UART. A na domaci bastleni mam tech AVRek v zasobe porad dost.
Na 8051, STM8 a dalsi 8-bity se da pouzit SDCC zdarma.

>ms-boss
misto ojebavani sis mel precist manual k avrlibc, jak se pouziva makro PROGMEM a funkce s nim souvisejici. Pro zacatek je to mozna komplikace, kdyz uz ma pro to colvek napsany makra a fce, tak to uz nak neresi...


Přezdívka:*
Heslo:*

███   ███   █ █   
█ █   █ █   █ █   
███   ███   ███   
  █   █ █     █   
███   ███     █   
Opiš:*

Zde můžete smazat vlastní vlákno nebo kteroukoliv odpověď v něm. Můžete smazat vlastní odpověď v cizím vlákně, pokud na ni ještě nikdo jiný nereagoval. Mazat cizí vlákna a odpovědi v nich mohou pouze admini. Smazání příspěvku je nevratná operace! Smazáním vzkazu se smažou i odpovědi na něj.
Seznam uživatelů
Zpět na knihu