Smazat příspěvek

 Chystáte se smazat odpověď z kategorie Hlavní diskuze:


28.01.2019 (20:52:07)
Tim:
Tak mám vyjádření z Pragoboardu i z Gatemy...

Pragoboard: prý je psaná izolační pevnost u kupráku s dostatečnou rezervou i pro lisování, proto podle nich mohu uvažovat ve vnitřních vrstvách s izolační pevností kupráku (u ISOLA400 cca těch 40kV/mm)

Gatema: vstřícný přístup, nicméně vyjádření "Vlivem lisování dochází ke změně v materiálu, ale výslednou elektrickou pevnost nejsme schopni nijak stanovit / změřit. Při výrobě jsme také odkázání na datasheety k materiálům a žádné další informace o vlastnostech materiálů nemáme k dispozici"

Takže takto, pokud by to někdo z Vás využil...Dakší věcí je také to, že sice je elektrický pevnost třeba 40kV/mm, ale je otázka, jak tomu bude třeba pro strmé surge pulsy 1,2/50us, jak je definováno přechodové přepětí... Rezerva se samozřejmě sluší vždy, jen jestli to pak třeba akreditovaná zkušebna (třeba Tüv) nesmetou... no nechám se překvapit časem...


Přezdívka:*
Heslo:*

███   ███   ███   
█ █   █ █     █   
███   █ █   ███   
  █   █ █     █   
███   ███   ███   
Opiš:*

Zde můžete smazat vlastní vlákno nebo kteroukoliv odpověď v něm. Můžete smazat vlastní odpověď v cizím vlákně, pokud na ni ještě nikdo jiný nereagoval. Mazat cizí vlákna a odpovědi v nich mohou pouze admini. Smazání příspěvku je nevratná operace! Smazáním vzkazu se smažou i odpovědi na něj.
Seznam uživatelů
Zpět na knihu