Smazat příspěvek

 Chystáte se smazat odpověď z kategorie Hlavní diskuze:


21.02.2019 (14:26:44)
SOB's obalka :
právě proto, když za chvilku skurvim věc, za pár stovek, tak se snažim abych jí příště neskurvil a krom omezení maximální doby chodu na plnýho čouda (což řeší program, to sem tady vubec řešit ani nechtěl) ještě aspoň hlídání proudu, protože já sem u tej welleráckej stanice seděl půl roku a vim, že s tou stanicí to pero nemá zdaleka takovej výkon jako s mojí stanicí, což si vysvětluju hlavně tim, že to pero bez omezení proudu na 12V bere 80W (kvůli těm 1,8 omům, který se zřejmě s teplotou moc nezvedaj) tohle je pero na malý přesný a rychlý pájení, to že se s nim dotknu mosfetu v základní desce a za vteřinu ho můžu sundat pinzetou je vítaná vedlejší vlastnost, ale k tomu to určený neni.
Jinak integráč pro LEDky je supr, ale pochybuju, že má měření proudu v kladný větvi a taky mi nejde do hlavy jak ho budu řídit výstupem z mikroprocesoru, leda že bych ho PWMkou vypínal, ale to dělat nechci


Přezdívka:*
Heslo:*

███   ███   ███   
█       █     █   
███   ███   ███   
  █   █     █     
███   ███   ███   
Opiš:*

Zde můžete smazat vlastní vlákno nebo kteroukoliv odpověď v něm. Můžete smazat vlastní odpověď v cizím vlákně, pokud na ni ještě nikdo jiný nereagoval. Mazat cizí vlákna a odpovědi v nich mohou pouze admini. Smazání příspěvku je nevratná operace! Smazáním vzkazu se smažou i odpovědi na něj.
Seznam uživatelů
Zpět na knihu