Smazat příspěvek

 Chystáte se smazat zprávu (se všemi případnými odpověďmi) z kategorie Hlavní diskuze:


28.02.2019 (20:29:14)
RayeR (web) :
Tak co, byli ste na Embeddedu? ST tam rozdavalo zdarma asi 6 typu nukleo boardu, skoda ze STM32H4xx s FD CANem uz byl vybrany, ale tak az to budu potrebovat tak pisnu Starochovi. Taky i dal nake info o tech velkych FD CANovych chipech, ma jich to pry az 16, ale je to nake PPC jadro, ne ARM...
28.02.2019 (20:40:54)
VroutekB:
Byl sem akorát u přípravy výstavních vzorků kitů s motory (ty nefoukající modré turbíny **02), když to kucí bastlili v kancli.
No to víš, ARMy s CANy moc nefrčí. Do průmyslu je to vesměs na dvě věci a do aut se to použít nedá (pokud to není Cortex R).
4.03.2019 (16:25:30)
RayeR (web) :
Ja sem shrabl akorat maly kitik s STM32G071RB, uz sem na tom rozbehl OLED displej. Nejede mi zatim UART, ma to naky jiny preruseni, asi jak je tam to FIFO... OpenOCD jeste tenle novy procak ani nezna (zatim jen naky patch v alfa verzi), tak sem to tam krmil STlinkem...


Přezdívka:*
Heslo:*

███   ███   ███   
█     █       █   
███   ███   ███   
  █     █   █     
███   ███   ███   
Opiš:*

Zde můžete smazat vlastní vlákno nebo kteroukoliv odpověď v něm. Můžete smazat vlastní odpověď v cizím vlákně, pokud na ni ještě nikdo jiný nereagoval. Mazat cizí vlákna a odpovědi v nich mohou pouze admini. Smazání příspěvku je nevratná operace! Smazáním vzkazu se smažou i odpovědi na něj.
Seznam uživatelů
Zpět na knihu