Smazat příspěvek

 Chystáte se smazat odpověď z kategorie Hlavní diskuze:


10.01.2022 (23:31:32)
VroutekB:
No, rikal sem si, ze termoclanek tam pravdepodobne nebude, bo by od nej zajiste netahli obycejne draty - bo by to merilo leda howno a ani to ne.

Urcite by mel stacit zdroj prudu a merat napeti. Este tam do cesty vraz daky zesilovac, nejlepe neco s malym offsetem a driftem. Napada me treba MCP6072: Z jednej pulky si udelej zesilovac napeti, z druhej pulky precizni zdroj proudu (nejakou 431 oprit o V+, a proud regulovat druhym operakem pres P-MOS - porovnavat napeti na bocniku v sourcu).
Jako bonus si na vstup muzes hodit nejakou 4052 a byt schopen na vstup pripnout krome te PT200 budto zkrat (zmerit vlastni offset zesilovace), nebo pripnout referencni precizni rezistor pro kalibraci rozsahu. A este ti zbyde jedna poloha na multiplexru pro nejaky dalsi mereny objekt.


Přezdívka:*
Heslo:*

  █   ███   ███   
 ██   █     █ █   
█ █   ███   ███   
  █     █     █   
  █   ███   ███   
Opiš:*

Zde můžete smazat vlastní vlákno nebo kteroukoliv odpověď v něm. Můžete smazat vlastní odpověď v cizím vlákně, pokud na ni ještě nikdo jiný nereagoval. Mazat cizí vlákna a odpovědi v nich mohou pouze admini. Smazání příspěvku je nevratná operace! Smazáním vzkazu se smažou i odpovědi na něj.
Seznam uživatelů
Zpět na knihu