Smazat příspěvek

 Chystáte se smazat odpověď z kategorie Hlavní diskuze:


28.08.2013 (08:53:04)
loučák:
no tu fajfku napájí těch 19m RG-58 s tím lisovaným BNCákem, ta protistanice v bytovce má tu anténu proto, že jiná nebyla, ale ten otevřenej dipól zkusim.
Jinak když Ti řeknu, že na stavbu fajfky nepadlo nic jinýho než jasanová tyč, koax, PVC trubka, hliníká trubička a 6m vázacího drátu, tak Ti asi dojde, že to není konečný stav a že to nebude ideální **02 Nic není nijak pájení ani šroubovaný, všechno je do sebe tak nějak zamotaný tim vázacím drátem **16


Přezdívka:*
Heslo:*

███   █ █   ███   
█ █   █ █     █   
███   ███   ███   
█ █     █     █   
███     █   ███   
Opiš:*

Zde můžete smazat vlastní vlákno nebo kteroukoliv odpověď v něm. Můžete smazat vlastní odpověď v cizím vlákně, pokud na ni ještě nikdo jiný nereagoval. Mazat cizí vlákna a odpovědi v nich mohou pouze admini. Smazání příspěvku je nevratná operace! Smazáním vzkazu se smažou i odpovědi na něj.
Seznam uživatelů
Zpět na knihu