Smazat příspěvek

 Chystáte se smazat odpověď z kategorie Píseček:


28.04.2014 (22:23:55)
loučák:
nic, je to naprosto normální a když to člověk s velkým autem ví, tak ho pak nasere když přijede na parkoviště, kde nikde nezaparkuje, ale libero by se vešlo.
Jinak ve městech bývají tyčky signalizující, že je vjezd vozidlům užším 1,5m povolen. Poznáte je jednoduše, jsou většinou 1,5m od sebe http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d6/Prah... . Jen tak, že i ve městě se dají najít místa, kde libero projede a BMW ne **37


Přezdívka:*
Heslo:*

███   ███     █   
  █     █    ██   
███    █    █ █   
  █    █      █   
███    █      █   
Opiš:*

Zde můžete smazat vlastní vlákno nebo kteroukoliv odpověď v něm. Můžete smazat vlastní odpověď v cizím vlákně, pokud na ni ještě nikdo jiný nereagoval. Mazat cizí vlákna a odpovědi v nich mohou pouze admini. Smazání příspěvku je nevratná operace! Smazáním vzkazu se smažou i odpovědi na něj.
Seznam uživatelů
Zpět na knihu