Smazat příspěvek

 Chystáte se smazat odpověď z kategorie Hlavní diskuze:


5.02.2016 (00:14:34)
VroutekB:
Opravdu jen debil si může myslet, že to IRL bude mít menší ztrátu v tomhle zapojení lineárního topení.

Frekvenci stroboskopu to v pohodě zvládne, stačí vyhodit do prdele ty dva kondy. Pokud řešit VF stabilitu toho zapojení, tak bych spíš naháněl millerovu kapacitu, a to nejspíš mezi C-B toho NPN.

Však osciloskop máš, tak si ho dej na ten bočník a podívej se, jaký má ten zdroj přechodový jevy. Bez kondů (stabilní?), s kondama, a s drobnou kompenzací mezi CB. Kapacitama těch kondů bys měl docílit toho, aby při zapnutí zdroj zbytečně nepřekmitával a ani nenabíhal příliš pomalu.
Do gejtu mosfetu přidat odpor 100ohm každopádně.

Jinak tyhle zapojení zdrojů proudu chodí i do několika MHz, když se správně vyberou součástky.


Přezdívka:*
Heslo:*

███   ███   ███   
█     █     █ █   
███   ███   █ █   
█ █   █ █   █ █   
███   ███   ███   
Opiš:*

Zde můžete smazat vlastní vlákno nebo kteroukoliv odpověď v něm. Můžete smazat vlastní odpověď v cizím vlákně, pokud na ni ještě nikdo jiný nereagoval. Mazat cizí vlákna a odpovědi v nich mohou pouze admini. Smazání příspěvku je nevratná operace! Smazáním vzkazu se smažou i odpovědi na něj.
Seznam uživatelů
Zpět na knihu