Smazat příspěvek

 Chystáte se smazat odpověď z kategorie Hlavní diskuze:


28.07.2016 (01:56:44)
8-bit obalka (web) :
Jestli z toho leze jen TTL, je to docela škoda. Protože kdybys znal amplitudy pulzů, mohl by sis rovnou postavit gamma spektrometr.

A jinak už bych si fakt měl udělat čas na vyzkoušení scintilačních detektorů co jsem koupil na fleabeji **02 Jsou to fotodiody Hamamatsu S1337 a je na každé nalepený asi 5 mm vysoký CsI krystal. Podle toho jak tiká jen samotná fotodioda o cca stejné ploše to může být hodně zajímavé **02


Přezdívka:*
Heslo:*

███   ███   ███   
  █     █     █   
 █    ███   ███   
 █      █     █   
 █    ███   ███   
Opiš:*

Zde můžete smazat vlastní vlákno nebo kteroukoliv odpověď v něm. Můžete smazat vlastní odpověď v cizím vlákně, pokud na ni ještě nikdo jiný nereagoval. Mazat cizí vlákna a odpovědi v nich mohou pouze admini. Smazání příspěvku je nevratná operace! Smazáním vzkazu se smažou i odpovědi na něj.
Seznam uživatelů
Zpět na knihu