Smazat příspěvek

 Chystáte se smazat odpověď z kategorie Hlavní diskuze:


27.09.2016 (10:16:03)
Peca303 (web) :
V prvé řadě doporučuju vyházet všechny polovodiče z patic a zapájet je natvrdo do plošňáku. Jinak v těchto krámech nejčastěji odcházejí právě tranzistory, operáky apod., a to bez vnější příčiny.

V mé BM556 bojuju s občasnými výpadky napětí -12 V. I vzhledem k tomu, že k desce zdroje se za provozu nedá nijak dostat a pro její vyjmutí je nutné odpájet asi 26 drátů, se mi zatím nepovedlo najít závadu. Tipuju to na prasklý plošňák.


Přezdívka:*
Heslo:*

███   ███   ███   
  █     █     █   
███   ███   ███   
█     █       █   
███   ███   ███   
Opiš:*

Zde můžete smazat vlastní vlákno nebo kteroukoliv odpověď v něm. Můžete smazat vlastní odpověď v cizím vlákně, pokud na ni ještě nikdo jiný nereagoval. Mazat cizí vlákna a odpovědi v nich mohou pouze admini. Smazání příspěvku je nevratná operace! Smazáním vzkazu se smažou i odpovědi na něj.
Seznam uživatelů
Zpět na knihu