FuelShark - Šetřič paliva snižující spotřebu auta (car fuel saver / economizer)

(Schémata sériově vyráběných zařízení)Toto je "zázračný" šetřič paliva do auta, nazývaný FuelShark car fuel saver nebo také economizer. Dle výrobce sníží spotřebu benzínu / nafty, oleje, prodlouží životnost baterie, šetří životní prostředí, zvyšuje akceleraci a výkon motoru. Spotřeba motoru prý klesne o 20% a více. Stačí připojit do cigaretového zapalovače a je to. A jak to tohle zařízení dokáže? Prostě připojí paralelně k palubní síti maličký kondenzátorek 1000uF. Ten dle výrobce stabilizuje palubní napětí tak kvalitně, že to ušetří nejméně 20% paliva. A nezapoměli ani na indikační LED :). Nebýt této svítící LED, ani nepoznáte, že zařízení něco dělá. LED dioda má dokonce odpory v sérii. Dokonce dva! Dononce to má i bezpečnostní pojistku. Viz schéma výše. Jestli Vám tohle zařízení může ušetřit 20% paliva, posuďte sami. A když ne, je to alespoň hezká svítilna. Navíc každému pasažérovi dává najevo, jaké máte technické znalosti :).


FuelShark car fuel saver / economizer. Hezká svítilna s bílou LED a modrým plexi.


FuelShark car fuel saver / economizer - otevřené zařízení. Kromě připojení malého kondenzátoru 1000uF / 25V paralelně k palubní síti to opravdu nic nedělá. Zda věříte, že to může k něčemu pomoci, je na Vás.


FuelShark car fuel saver / economizer - zcela rozebraný. Kouzelnou hůlku, magické kameny ani myší ocásek nikde nevidím :).
zpět na seznam schémat sériově vyráběných zařízení
zpět na úvodní stránku