Diskuze - danyk.cz

Vlákno z kategorie: Hlavní diskuze
Celkem 2 odpovědí.


27.12.2012 (17:42:04) K # IP X
David.Ch obalka :
Zdravím, (na staré diskuzi jsem byl pod nickem NaPlech)
Od přítelkyně jsem dostal Xbox 360, 4G a ctěl bych na tom pouštět pálený hry, dočet jsem se že to bezproblému funguje na Verbatim DVD+R DL (není problém sehnat), vypalovačku mám LG GH22NS50, umí DL, ale dočetl jsem se, že je potřeba aktualizovat firmware, na internetu jsem našel nějakej z roku 2010 (asi poslední co vydali) ale vůbec netuším jak ho do tý vypalovačky dostat.
Další věc je ta, že někde jsem čet, že je potřeba mechaniku v Xboxu flashnout, ale někde jinde jsem zase čet, že to na nejnovějších xboxech jde bez flashnutí, a někde jsem zase čet, že po flashnutí už nepůjdou pouštět origo hry - mám v tom guláš a nevim čemu věřit, mohl by mi někdo objasnit jak to je?? Děkuji.
27.12.2012 (17:45:14)  # IP X
Radek obalka :
kámoš z minulý práce tady na tom rozjel slušnej kšeft. Jo, mělo to něco společnýho s flashováním, ale víc jsem nepochopil.
28.12.2012 (10:10:09)  # IP X
HorstFuchs:
1) Xbox je šrot (jestli sem tě urazil, tak se omlouvam)
2) mechaniku v PC nech jak je, tam rozhodně žádná úprava nebude třeba (i když aktualizací nic nezkazíš, pokud nevíš jak na to, tak na stránkách výrobce si stáhni ten nejnovější firmware + flashovací software (většinou je přiloženej k tomu firmwaru a někdy i readme...))
3) flashovat mechaniku v Xboxu? No, nevim. Xbox sem nikdy v ruce neměl, ale podle mě je určitě potřeba přepsat "hlavní" firmware (OS) za nějaký pirate homemade (stejně jako u výrobků od Sony)...
4) Mr. Google vždy pomůže **01
Přezdívka:
Heslo:
Text: