Schématovník
Seznam konstrukcí  |  Přidat  |  Diskuze  |  danyk.cz

Jednoduchý teslák s fotoodporem TESLA WKKategorie: Vysoké napětí
Přidal: Václav Šedý 30.09.2014 (21:01:20) X U
Toto je jednoduché schéma samokmitajícího tesláku v rozličných třídách, v závislosti na rušení, HDO a zlomyslných solventních blbců svítících vám padesátikorunovým čínským ukazovátkem na fotoodpor. Fotoodpor použijeme WK603xx s negativní závislostí, kterých vám za láhev rumu na sběrném dvoře hlídač ochotně vykuchá alespoň dvě hrsti. Mechanicky musí být fotoodpor umístěn co nejblíž vršku sekundáru, ale ne natolik blízko, aby do něj prskaly výboje. Oscilace zahájíme zablikáním LED diodou modulovanou kmitočtem 137kHz na fotoodpor, barva světla diody musí co nejvíce odpovídat barvě následného výboje. Následné kmity ve výboji vyvolávají oscilaci na rezonančním kmitočtu, fyzikální podstata leží mimo chápání podplacených akademiků, ale každému to musí být jasné. Tlumivka slouží jednak k zamd ezení vyhřívání drátů ve zdech jalovým proudem, druhak k nastavení žhavícího proudu. Primár musí být zhotoven ze silného VF drátu, který seženete například z vyřazených bolševických radarů. Mezeru mezi sekundárem je potřeba zalít parafinem kvůli doladění frekvence a zamezení přeskoků. Sekundár zhotovíme z drátu z relé, který je pro tento účel nejvhodnější. Je třeba jej řádně uzemnit, například kusem alespoň 120cm dlouhé duralové trubky nebo tabulí fosforbronzového plechu zatlučeného do země. Teslák funguje na první zapojení a v případě přepětí v síti můžete očekávat asi padesáticentimetrové mašle propalující sololit, pokud je osvětlení v místnosti příliš velké a zkazlil jste co se dalo, pak jen asi dvaceticentimetrové.
schéma - Jednoduchý teslák s fotoodporem TESLA WK
Jednoduchý teslák s fotoodporem TESLA WK - schéma

Fotogalerie

fotka - Jednoduchý teslák s fotoodporem TESLA WK
Obr. 1


Komentáře čtenářů ke konstrukci Jednoduchý teslák s fotoodporem TESLA WK


19.02.2018 (22:40:21) X
.:
Rozpouští se zásadně v teplém hydroxidu.

19.02.2018 (21:17:27) X
K.S. Bronstein:
Třeba pan Plukovník zbaštil ve svém oblíbeném tataráčku, který si jako vědecký pracovník u Kárla Zajse může pravidelně dovolit, něco s tykadlama, chtěl si to jako správnej policajt na férovku vyříkat s tou žlutou bestií a kdyby přišlo na nejhorší, tak vytasí placku... No a teď uklízí nějakýho Čonga ve vaně s kyselinou nebo si líže rány, jak dostal sekáčkem po pazourech a málem skončil v guláši vedle několikanohé příšerky ze skladu... https://www.vitalia.cz/clanky/v-centru-brna-je-bistro-plne-svabu-inspektori-natocili-jejich-uprk/

19.02.2018 (19:38:40) X
K.S. Bronstein:
No jo, z policajtů má každej prdel...
https://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A180213_090708_domaci_mav
"Vzhledem k morální a duševní úrovni pana policejního prezidenta Tomáše Tuhého toho od naší policie ani moc nečekám... "


Není nad nenápadné kluky z http://uzsi.cz/cs/kariera/ ...viďte, Plukovníče?

"Samozřejmostí práce jakékoli zpravodajské služby je diskrétnost a dodržování přísných kritérii bezpečnosti při nakládání s informacemi jakéhokoli druhu. Stejný princip ctíme také v kontaktu s těmi, kdo se ucházejí o přijetí do služby. Prosíme Vás proto, abyste žádost o přijetí do služby neposílali elektronickou poštou, nýbrž výhradně písemně doporučenou poštou na adresu: P.O. Box 153, 160 41 Praha 6. Vaše žádost by se měla skládat z motivačního dopisu a strukturovaného životopisu (prosíme uvést všechny základní informace - jméno a příjmení, datum narození, adresu místa trvalého pobytu a aktuální kontaktní údaje). V žádosti dále uveďte, kterou ze základních oblastí uplatnění (operativní, analytická, logistická) preferujete.

Upozorňujeme, že vzhledem k důkladnosti a náročnosti výběru našich zaměstnanců trvá přijímací řízení obvykle několik měsíců. Ubezpečujeme Vás však, že každou žádostí o zaměstnání se vážně zabýváme. Pokud nás Vaše materiály zaujmou, budeme Vás kontaktovat nejpozději do šesti týdnů od jejich obdržení."

Jestli tam Václav pošle jeho "volební" lístky, tak to asi stáhnou...

19.02.2018 (11:35:53) X
.:
Pan Kunda tu asi není protože se utrácí:

..............Armáda má plnou podporu. Stále mluvíme o procentech, kolik má armáda dostat. V parlamentu všichni mluví o dvou procentech, ale zapomínají, že nám HDP stále roste, jsme v Evropě na špičce. Rozpočet na rok 2018 je 58,9 miliard a 63,2 miliardy můžete utratit v tomto roce včetně přebytku z minulého období,“ uvedl.

„Držím vám palce, abyste hlavně utratili těch 63,2 miliardy. Dvě procenta by v tomto roce byla 106 miliard, zkuste to počítat v reálu. Zkuste ty peníze už konečně utratit. Stojíme za vámi, budeme vás podporovat. Můžeme být vzorem a máme za naše výsledky v Evropě respekt. NATO je obranný pakt, žijeme v době terorismu, hrozby tu stále jsou a je třeba o tom přemýšlet. Stávající vláda bude armádu nadále podporovat. Hlavně utraťte ty peníze, paní ministryně má velké ambice a já jí držím palce,“ dodal Andrej Babiš.

Ministryně obrany hned zkraje vystoupení podtrhla, že plně souhlasí s vyjádřením premiéra. „Chci ty prostředky utratit a my je utratíme. Tady mám tým, se kterým je utratíme........

Musí se to halt utratit nebo bude průser...

19.02.2018 (09:51:49) X
.:
Tak už je zase ráno a svítí sluníčko, a pan Kunda nikde...

Takoví čeští pracující z od šesti ráno hučících západotureckých montoven a obroben v českém protektorátu takové starosti nemají, protože jim nezbývá, vytvářet víkend nevíkend a šábes nešábes západotureckým hitlerovým důchodcům jejich důchodové fondy. Pracují samozřejmě za ukrajinský plat, pokur tento bakšiš ještě možné nazývat platem, a jsou ve své prostotě naivní námezdné pracovní síly dle továrníka Engelse a jeho poskoka Karla Marxe, hrdí, že aspoň něco dělají pro naši rozvinutou rozvojovou kapitalistickou společnost, a nebaví se jen celej den na internetu o blbostech a nebo tom, jak je pořád za jejich prachy někdo sleduje, jako někteří již dávno senilní sedumdesátiletí důchodci, jak tu správně před časem podotkl soudruh Toman, autor Antidotova peřiňáku, původem ze slovenska.

Už se skoro bojím toho ticha skoro jako hlavní psychiatryně policejní akademie věd docentka Čírtková PhD, jestli třeba pan Kunda, když zase včera sloužil v metru na revizorský směně s JUDr. Kořínkem, tak jestli se náhodou zase nepadalo, chtít kontrolovat ve vagonu v mastný tyči cikány, jestli mají lístek, a nedostali lidově řečeno přes držku, a nebyli obráni o odznaky. Tuhle jsem potkal v mastný tyči když jsem jel z GME taky nějakýho cikánskýho revizora, ale lístek po mně nechtěl, asi správně odhadl, že lístek nemám, protože lístek mít již díky svému věku nemusím. Vsadím se že jeho odznak byl kradený a nebo falešný. To se v pražské mastné tyči často stává, falešní revizoři, kter ří se pak ukážou jako druhá směna protiextrémistických bojovníků, která v potu tváře a se slzákem v ruceš vydělává horečně na hypotéky pod záminkou vychovávání naší rozvinuté kapitalistické společnsoti. Tuhle na Václaváku jedna skupina falešných revizorů napadla druhou skupinu falešných revizorů, že jí škodí v jejím rajonu, a bya kontrolována třetí skupinou falešných revizorů, která právě zaujala pozici, a chtěl aty dvě předchozí skupiny vypudit. Padělané dolumenty a falešné a ukradené odznaky byly tak dokonalé, že se všichni kontroloři a kontrolovaní, kteří pak chtěli kontrolovat falešné dokumenty svých falešných kolegů byly tak dokonalé, že se všichni rozhodli, uznat se, a dvě poslední skupiny pak odjely se vzájemně udat na ředitelství dopravního podniku k panu Hockovi, a třetí skupina která zůstala na místě pak napadla nějakou japonskou delegaci, která cestovala metrem, ale protože japonci znají dobře džiu džicu, tak skupina musela ustoupit po krátkém boji s nakopanýma kolenama a břicham na místní veřejné záchodky, a tam se pozamykat v kabinkách, aby nebyla japonskými turisty utlučena džiu-džicu k smrti.

18.02.2018 (19:08:02) X
.:
Tak už je zase tma a pan Kunda šel spát...

18.02.2018 (10:33:03) X
.:
Tak už je dneska zase neděle, od slova nedělati, a ne středa, a ve středu je ho tam třeba. Opakuje se to tu již minimálně 52 x do roka. To že je ho tam třeba tvrdí například i nejschopnější český policejní agent kulturních a církevních komunit dnes již generál Láhvička, genijální představitel Záviše z Falknštejna, a profesionální hráč na pijáno, konzument mexických kaktusů a kdoví ještě čeho. Tvrdit "že je ho tam třeba" může mít i jiný daleko podstatnější význam. Každý dobrý konspirátor ví, že člověk se dostane k moci tím, že naučí pár drbanů okolo sebe mluvit svojí řečí, a něco opakovat, a když všichni třeba opakujou "že je ho tam třeba",místní konfidenti to donesou vedení, a to začne taky opakovat, "že je ho tam třeba", ale už myslí toho příslušného třeba podporučíka, a najednou je z něj generál. Generál pak dostane titul, ale za chvíli už ho vidíme vedle háku zchlastanýho v hospodě, kde řve na pinkly, že

Komunisti mu povolili firmu, ale zakázali podnikat !!!

18.02.2018 (10:26:36) X
☼:
---Děláš haura a přitom víš Vendelíne naprostý hovno, kdo je Strade...

Kořalička, teta moje už je se mnou v pokoji a zase se mnou mává. Pták bude nakreslen až zítra. Odteď nechť jsem oslovován Vrchní Inkvizitor, ještě si nechám ušít kostým a už se těším na první autodafé, které se bude konat v ulici na Báních vedle Lidlu!

https://www.outfit4events.cz/czk/produkt/8024-kostym-inkvizitor/

Tak sem zase zpátky borcí a mohu vohlásit, že úspěch mé zprávy / na policenjním prezidiu ve Strojnické/ byl fámozně kolosální!!! Tuhej / policejní ředitel /dneska koukal jako tupej, teda jako vždycky, on to nikdy žádnej myslitel nebyl ale dneska měl slabší den a když se nerejpal v nose a produkty z tohoto chrámu nechutnosti pak nepolykal, porád se drbal v rozkroku a znělo to jako když bourec morušový chroustá listí. Jenom bůh a kapitán-ka Ngujen-ová ví, co za azijské červíky dostal bratrským darem ze severního vjetnamu...
Ale abych se vrátil ke zprávě, bylo na podkladě mé žádosti rozhodnuto a vyhověli nám o vytvoření nové specijální jednotky pro boj s extremismem, kerý hodlá rozložit českou společnost bó nám to tady hnědne že pokudnebude brzy urychleně zakročeno, tak se v těch sračkách utopíme. Protože dřív byl rpoblém se soudy, keří porád chtěli nějaký důkazy a často bylo jediným důkazem přiznání obžalovaného, najíždíme na novou vlnu maskirovky a po fázi dětského porna a držení drog přichází na scénu nové, mnou vypracované postupy na totální usvědčení nekalých živlů!!!
Jednotka bude samozřejmě specijálně vybavena a placena tak, aby žádný z jejích specijalistů nešel pod padesát čistýho plus vosobní vohodnocení a samozřejmě kdo si co ukradne, to mu taky zůstane! Tuhej se trochu cukal ale když sem ukázal druhé desky, po přečtení prvních vět okamžitě
souhlasil a podepsal mnou vytvořený metodický pokyn. To už věděl Fanouš Mrázků, že je důležitý mít vlastní databáze s komprem, ale protože mlaskal až mu mastný teklo po bradě, dostal do pajšlu explozivní včelku!!!
Taky se na schůzi řešila akce Kubáč která byla vyhodnocena jako naprosté vítězství nad bizony a vodměna nás nemine!!!

Hurá hurá hurá, táto mámo přesvědč mě, že jezdíme bezpečně!!!

18.02.2018 (10:24:01) X
Alter Oberarzt::
Soudruzi svobodně zde diskutujte, hlavně se nebojte a nic nezatajujte, náš pokračující psychiatrický výzkum má vážný zájem o názory zdejsích pacientů ať už nahoru a nebo dolů od kapitánských funkcí. Zejména uvítáme reakce poručíků a generálů. To jsou od sebe dvě velmi pracovně vzdálené hodnosti, a představují okraje našeho spektra. Nemáme ani tak zájem o kapitány, jako právě o tyto dvě hodnosti. Vyloženě charakteristický může být třeba poručík Máček s fascinací dámskými / možná že i pánskými a to je ještě zajímavější problém, soudruzi, / smrdíky, a nebo naopak generál JUDr. Lochman jako inkvizitor u Lídlu Na Baních , a autor zcela nových postupů vytváření nových pachatelů, který dovede zaujmout dokonce i policejního bgen. Tuhého. na prezídiu ve Strojnické. Pište pište, soudruzi, sice to není za prachy, / ty si vyděláte za naftu a nebo Vám je přinesou v igeltikách dopraváci /. Nejsou všechno jenom prachy, největší vlastenec je bezplatný ideový spolupracovník, který pak bude samozřejmě nejlépe oceněn.

18.02.2018 (08:39:11) X
.:
Kdysi byl tragikomický vtip, proč nemůžou bejt v Anglii demonstrace. Protože prej by přišel policajt, řekl jim aby se rozešli, a oni by poslechli. Nojo, to byla jiná doba...

18.02.2018 (08:37:08) X
.:
https://www.youtube.com/watch?v=YXHorIrLFIc

To musí bejt v regionu nulová nezaměstnanost . Každej lempl jde dělat policajta a může si psát dvěstě hodin přesčasů měsíčně při boji proti extrémizmu...

17.02.2018 (20:47:52) X
.:
Na závěr dne již jen pro potřeby psychiatrického výzkumu zde ještě jeden slavný a již chronicky známý technický artefakt - Antidotův peřiňák.

http://mafro.rajce.idnes.cz/nastenka/#ATDP.jpg

Emise katody po zapojení žhavicího napětí kolísají o několik řádů. Barkhausen byl úplnej blbec, a já se divím, že šlo posledních sedumdesát let vůbec zapnout nějaký elektronkový rádio a televize.

http://mafro.rajce.idnes.cz/nastenka/#NGE.jpg

Elektronice je nutno rozumět, jinak je to trápení, jak správně řekl Antidot.

17.02.2018 (16:17:36) X
.:
---Nestačí li Vám ani igelitky od dopraváků ani druhé směny revizorů v mastný tyči, jeďte ve forexu. Šmelit s naftou a nebo kanadama nemá úroveň, i když to samozřejměně třeba na svačinu hodí. Nedovedete si představit, co dovede vydělat takový obchodník ve forexu. Ráno se vykoupe v bazénu u vily, dá si dvě čáry koksu z haubny svého bentleye, ne škodovky jako dochtor Dbalý z Homolky, sedne v jedenáct k PC, a než sluha zazvoní, že je oběd na stole, má vyděláno minimálně tak dva tisíce Euro. Odpoledne šlofíka, po třetí hodina golfu a pak už jen dotaz naletiště, je li přistavenej soukromej gulfstrém, aby si mohl zaletět se starou na večeři a do divadla nebo do bordelu v Paříži. Na Forex přecházejí i starší české sexuální pracovnice v Alpách, protože je to výnosnější, než jejich upracovaná a zbytnělá vagína.

17.02.2018 (16:15:31) X
.:
Hodiny ukazují čtvrt na pět, a akce našich mladých českých sexuálních společnic v rakouských Alpách za čtyřicet papírů denně jsou v plném proudu, a i naši mladí krásní protiextrémističtí bojovníci za čtyřicet papírů měsíčně před zdaněním za chvíli končí, honem nakoupit v Lídlu, autobusem domů, vyšůrovat byt, a pak honem k televizi. Stará někde chlastá u automatů v panelákový vinárně, a vrátí se tak ve tři ráno.

Je to stejně nespravedlivé jak stát tyto hrdiny, kteří za nás v kanclu myslí, vychovávají nás, a nenechají nás sejít z cesty, podceňuje proti mladým českým sexuálním společnicím v rakouských Alpách. Oba prodávají stejného půl kila zapařeného bůčku, ale ti druzí mají za to půl kila třicetkrát míň, i když v něm mají vylisovanou místo nepotřebných mozkových závitů rýhu od brigadýrky. A přitom jak je náročný chrápat v noci na stole a nebo si to honit pod stolem u porna, a muset se zbytečně ve čtyři ráno budit, když selže přetížený pornoserver, protože se vysraly nespolehlivý dvouterabajtový disky generála Láhvičky, a nebo se někdo zvenčí hrabe v přísně tajné kriminalistické databázi Očista, kterou jsme si nechali předchozích osum hodin omylem otevřenou i s pěti záložkami v PC na stole v kanclu. Nespravedlnost světem vládne, ale zase šlapat chodník, protože čím jiným bysme se jiným mohli živit za i ten bakšiš čtyřiceti papírů měsíčně před zdaněním ?

17.02.2018 (16:11:05) X
.:
Když napadne sníh, všude ráno vidíme stopy zlodějů. Co však dělat, když jsou to moderní neochozené vojenské kanady ? Soousta bezdomovců v domečcích zahrádkářské kolonie Na baních má zřejně moderní neochozené kanady, moderní neotlučené kanistry na naftu. Podle množství stop je težko určitelný směr. optimista by se mohl domnívat, že j se policisté odnaproti chodí do domečků bezdomovců v noci ohřívat. Pesimista by si mohl nesprávně pomyslet: Doufám že jim tam neprodávají ušetřené patrony a ruční granáty...

Dnes naštěstí nesněžilo...


Tak už jsou zase skoro čtyři odpoledne, a pan Kunda ze Zbraslavi stále nikde. Procitl jsem z odpoledního šlofíka, a dojedl amolety s tvarohem, meruňkovou zavařeninou posypané oříšky, a dívám se co je na internetu nového. Pan Kájínek i pan inženýr Ďuričko už jsou možná také vzhůru, a buď se na sebe dívají v obejváku na televizi s úhlopříčkou dva metry, a nebo dopíjejí skoro posledního lahváče, a dívají se přitom oknem na své medáky , protože už se zase skoro stmívá, až se setmí, tak půjdou do restaurace, a budou ukazovat štámgastům, že mají ve šrajtofli samý pětitisícovky. Taková námezdní pracovní síla dle pana továrníka Engelse a jeho poskoa Karla Marxe už to má dneska do konce šichty za pár hodin, a pak se navečečí, zleje se někde v baru, a půjde opět dělat druhou generaci naší novodobé intelikence, vzniklou z vypité flašky ze soboty na neděli jak říkal trefně jistý John Lennon. Tato novodobá generace české, pokud se tady za dvacet let ještě bude mluvit česky, zasedne opět do poslucháren policejní akademie věd v údolí dutých hlav, kde budou za katedrami sedět jejich předchůdci, budou studovat pro zítřek teze JURr. generála Lochmana, jak vytvářet zcela novými metodami stále nové pachatele, usvědčovat je, brý át za to padesát papírů měsíčně, igelitky od dopraváků a psát si ještě dvěstě hodin přesčasů, a pozvolna ale definitivně se při pohledu na sebe uchlastávat k smrti.

Vždycky mne děsí ze sna, co by se stalo, kdybychom tu neměli naše mladé krásné protiextrémistické bojovníky za padesát papírů měsíčně, igelitky od dopraváků, a dvěstě hodin přesčasů, a kdyby české montovny a obrobny druhého protektorátu Bohmen und Mahren, nebo spíš Ukrajinské svazové socialistické republiky česko najednou zhasly, a přestaly vyrábět dividendy pro důchodové fondy západotureckých hitlerových důchodců a dnes již spíše i jejich potomků, a nebylo by ani na sociální dávky 21 000 měsíčně pro každého přicestovalého afrického indžinýra a gynekologa, a nebo afrického lékaře který léčí siderickým kyvadýlkem. Vždycky se pak zbudím spocený, a jsem rád že už je ráno, a mohu vstávat v půl jedenáctý stejně jako pan Kájínek a pan inženýr Ďuričko, ale nemusím se na sebe dívat v televizi v obejváku s úhlopříčkou dva metry, ani se dívat na svého medáka před barákem s lahváčem v ruce, protože mám svého bentleye v garáži, a kdybych se na něj šel dívat s lahváčem v ruce, tak bych tam musel svítit.

17.02.2018 (16:08:17) X
.:
Tak už jsou zase skoro čtyři odpoledne, a pan Kunda ze Zbraslavi stále nikde. Procitl jsem z odpoledního šlofíka, a dojedl amolety s tvarohem, meruňkovou zavařeninou posypané oříšky, a dívám se co je na internetu nového. Pan Kájínek i pan inženýr Ďuričko už jsou možná také vzhůru, a buď se na sebe dívají v obejváku na televizi s úhlopříčkou dva metry, a nebo dopíjejí skoro posledního lahváče, a dívají se přitom oknem na své medáky , protože už se zase skoro stmívá, až se setmí, tak půjdou do restaurace, a budou ukazovat štámgastům, že mají ve šrajtofli samý pětitisícovky. Taková námezdní pracovní síla dle pana továrníka Engelse a jeho poskoa Karla Marxe už to má dneska do konce šichty za pár hodin, a pak se navečečí, zleje se někde v baru, a půjde opět dělat druhou generaci naší novodobé intelikence, vzniklou z vypité flašky ze soboty na neděli jak říkal trefně jistý John Lennon. Tato novodobá generace české, pokud se tady za dvacet let ještě bude mluvit česky, zasedne opět do poslucháren policejní akademie věd v údolí dutých hlav, kde budou za katedrami sedět jejich předchůdci, budou studovat pro zítřek teze JURr. generála Lochmana, jak vytvářet zcela novými metodami stále nové pachatele, usvědčovat je, brý át za to padesát papírů měsíčně, igelitky od dopraváků a psát si ještě dvěstě hodin přesčasů, a pozvolna ale definitivně se při pohledu na sebe uchlastávat k smrti.

Vždycky mne děsí ze sna, co by se stalo, kdybychom tu neměli naše mladé krásné protiextrémistické bojovníky za padesát papírů měsíčně, igelitky od dopraváků, a dvěstě hodin přesčasů, a kdyby české montovny a obrobny druhého protektorátu Bohmen und Mahren, nebo spíš Ukrajinské svazové socialistické republiky česko najednou zhasly, a přestaly vyrábět dividendy pro důchodové fondy západotureckých hitlerových důchodců a dnes již spíše i jejich potomků, a nebylo by ani na sociální dávky 21 000 měsíčně pro každého přicestovalého afrického indžinýra a gynekologa, a nebo afrického lékaře který léčí siderickým kyvadýlkem. Vždycky se pak zbudím spocený, a jsem rád že už je ráno, a mohu vstávat v půl jedenáctý stejně jako pan Kájínek a pan inženýr Ďuričko, ale nemusím se na sebe dívat v televizi v obejváku s úhlopříčkou dva metry, ani se dívat na svého medáka před barákem s lahváčem v ruce, protože mám svého bentleye v garáži, a kdybych se na něj šel dívat s lahváčem v ruce, tak bych tam musel svítit.

17.02.2018 (11:27:34) X
☼:
...Děláš haura a přitom víš Vendelíne naprostý hovno, kdo je Strade...

Kořalička, teta moje už je se mnou v pokoji a zase se mnou mává. Pták bude nakreslen až zítra. Odteď nechť jsem oslovován Vrchní Inkvizitor, ještě si nechám ušít kostým a už se těším na první autodafé, které se bude konat v ulici na Báních vedle Lidlu!

https://www.outfit4events.cz/czk/produkt/8024-kostym-inkvizitor/

Tak sem zase zpátky borcí a mohu vohlásit, že úspěch mé zprávy / na policenjním prezidiu ve Strojnické/ byl fámozně kolosální!!! Tuhej / policejní ředitel /dneska koukal jako tupej, teda jako vždycky, on to nikdy žádnej myslitel nebyl ale dneska měl slabší den a když se nerejpal v nose a produkty z tohoto chrámu nechutnosti pak nepolykal, porád se drbal v rozkroku a znělo to jako když bourec morušový chroustá listí. Jenom bůh a kapitán-ka Ngujen-ová ví, co za azijské červíky dostal bratrským darem ze severního vjetnamu...
Ale abych se vrátil ke zprávě, bylo na podkladě mé žádosti rozhodnuto a vyhověli nám o vytvoření nové specijální jednotky pro boj s extremismem, kerý hodlá rozložit českou společnost bó nám to tady hnědne že pokudnebude brzy urychleně zakročeno, tak se v těch sračkách utopíme. Protože dřív byl rpoblém se soudy, keří porád chtěli nějaký důkazy a často bylo jediným důkazem přiznání obžalovaného, najíždíme na novou vlnu maskirovky a po fázi dětského porna a držení drog přichází na scénu nové, mnou vypracované postupy na totální usvědčení nekalých živlů!!!
Jednotka bude samozřejmě specijálně vybavena a placena tak, aby žádný z jejích specijalistů nešel pod padesát čistýho plus vosobní vohodnocení a samozřejmě kdo si co ukradne, to mu taky zůstane! Tuhej se trochu cukal ale když sem ukázal druhé desky, po přečtení prvních vět okamžitě
souhlasil a podepsal mnou vytvořený metodický pokyn. To už věděl Fanouš Mrázků, že je důležitý mít vlastní databáze s komprem, ale protože mlaskal až mu mastný teklo po bradě, dostal do pajšlu explozivní včelku!!!
Taky se na schůzi řešila akce Kubáč která byla vyhodnocena jako naprosté vítězství nad bizony a vodměna nás nemine!!!

Hurá hurá hurá, táto mámo přesvědč mě, že jezdíme bezpečně!!!

17.02.2018 (11:24:35) X
Alter Oberarzt:
Soudruzi svobodně diskutujte, hlavně s enebojte a nic nezatajujte, náš pokračující psychiatrický výzkum má vážný zájem o názory zdejsích pacientů ať už nahoru a nebo dolů od kapitánských funkcí. Zejména uvítáme reakce poručíků a generálů. To jsou od sebe dvě velmi pracovně vzdálené hodnosti, a představují okraje našeho spektra. Nemáme ani tak zájem o kapitány, jako právě o tyto dvě hodnosti. Vyloženě charakteristický může být třeba poručík Máček s fascinací dámskými / možná že i pánskými a to je ještě zajímavější problém, soudruzi, / smrdíky, a nebo naopak generál JUDr. Lochman jako inkvizitor u Lídlu Na Baních , a autor zcela nových postupů vytváření nových pachatelů, který dovede zaujmout dokonce i policejního bgen. Tuhého. na prezídiu ve Strojnické. Pište pište, soudruzi, sice to není za prachy, / ty si vyděláte za naftu a nebo Vám je přinesou v igeltikách dopraváci /. Nejsou všechno jenom prachy, největší vlastenec je bezplatný ideový spolupracovník, který pak bude samozřejmě nejlépe oceněn.

16.02.2018 (21:42:10) X
.:
...Na závěr dne již jen pro potřeby psychiatrického výzkumu zde ještě jeden slavný a již chronicky známý technický artefakt - Antidotův peřiňák.

http://mafro.rajce.idnes.cz/nastenka/#ATDP.jpg

Emise katody po zapojení žhavicího napětí kolísají o několik řádů. Barkhausen byl úplnej blbec, a já se divím, že šlo posledních sedumdesát let vůbec zapnout nějaký elektronkový rádio a televize.

http://mafro.rajce.idnes.cz/nastenka/#NGE.jpg

Elektronice je nutno rozumět, jinak je to trápení, jak správně řekl Antidot.

https://www.youtube.com/watch?v=skAePZGgpAA

Danykova napájecí rozvodka. Určitě s tím jde i napájet akumulačky, a nebo třífázovej motor na cirkulárku, a řezat s tím modřínový pařezy.

https://www.youtube.com/watch?v=nUDkfZk0JfU

Danykovy rozvodky si všimnul i indický inženýr Mehdi Kandahár nebo jak se jmenuje. Rozvodka mu sice zatím nerosvítila ani doutnavku, ale Mehdi teď celé dny studuje poněkud exotickou Danykovu pig-engliš, a až jí dostatečně porozumí, určitě najde chybu, a pak si danykovu rozdvojku dá pod kapotu svého elektromobolu Tesla, a bude moct vyházet všechny zbytečný liony...

16.02.2018 (18:55:43) X
.:
--PF 2018

MILÍ PŘÁTELÉ,

DOVOLTE, ABYCH VÁM POPŘÁL DO NOVÉHO ROKU 2018 KLID V DUŠI I V SRDCI, ABYSTE MĚLI ŠANCI NAJÍT DNES TAK CHYBĚJÍCÍ POKORU A ÚCTU K ŽIVOTU.

DOUFÁM TAKÉ, ŽE SE ZBAVÍME PARAZITNÍ VLÁDY A POMATENÉHO PREZIDENTA A NALEZNEME ALESPOŇ TORZA TRADIČNÍCH HODNOT, KTERÁ SE ZE ZÁPADNÍ CIVILIZACE RYCHLE VYTRÁCÍ

MILAN KNÍŽÁK

16.02.2018 (18:53:55) X
ing.Petrlík CSc:
Kluci, před tejdnem mi přidali na lidovkách padesát korun na den. Tak už jedu za 550 !!!

16.02.2018 (18:52:16) X
.:
Tak už se zase stmívá, domečky zahradní kolonie Na baních se začínají větrat od včerejšího fetování, a všude je cítit nafta a toluen, a místní rozespalí bezn domovci si zase už pomalu chystají konve, a jakmile se setmí, začnou se řadit jak kdysi ve třiačtyřicátým konfidenti gestapa před Pečkovým palácem v Praze, jenže před vraty autoparku poblíž stanice autobusu 126 /??/ Na Drahách...

16.02.2018 (14:36:23) X
.:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/michaela-bakala-v-cesku-chybi-prirozena-kultura-ze-odstoupite-kdyz-na-vas-padne-obvineni-42661?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

Proč by žena v růžových šatech nemohla řídit atomovou elektrárnu ?

16.02.2018 (14:32:48) X
.:
http://mafro.rajce.idnes.cz/nastenka/#Hkovn.jpg

--- Prostě, nedá...

16.02.2018 (11:09:46) X
.:
http://mafro.rajce.idnes.cz/nastenka/#PEDO.jpg

Nejúspěšnější z životních nicků pana Kundy byla a bude jen tečka. I bgen Tuhý na policejním prezídiu mu ji závidí...

16.02.2018 (11:01:47) X
☼:
-Děláš haura a přitom víš Vendelíne naprostý hovno, kdo je Strade...

Kořalička, teta moje už je se mnou v pokoji a zase se mnou mává. Pták bude nakreslen až zítra. Odteď nechť jsem oslovován Vrchní Inkvizitor, ještě si nechám ušít kostým a už se těším na první autodafé, které se bude konat v ulici na Báních vedle Lidlu!

https://www.outfit4events.cz/czk/produkt/8024-kostym-inkvizitor/

Tak sem zase zpátky borcí a mohu vohlásit, že úspěch mé zprávy / na policenjním prezidiu ve Strojnické/ byl fámozně kolosální!!! Tuhej / policejní ředitel /dneska koukal jako tupej, teda jako vždycky, on to nikdy žádnej myslitel nebyl ale dneska měl slabší den a když se nerejpal v nose a produkty z tohoto chrámu nechutnosti pak nepolykal, porád se drbal v rozkroku a znělo to jako když bourec morušový chroustá listí. Jenom bůh a kapitán-ka Ngujen-ová ví, co za azijské červíky dostal bratrským darem ze severního vjetnamu...
Ale abych se vrátil ke zprávě, bylo na podkladě mé žádosti rozhodnuto a vyhověli nám o vytvoření nové specijální jednotky pro boj s extremismem, kerý hodlá rozložit českou společnost bó nám to tady hnědne že pokudnebude brzy urychleně zakročeno, tak se v těch sračkách utopíme. Protože dřív byl rpoblém se soudy, keří porád chtěli nějaký důkazy a často bylo jediným důkazem přiznání obžalovaného, najíždíme na novou vlnu maskirovky a po fázi dětského porna a držení drog přichází na scénu nové, mnou vypracované postupy na totální usvědčení nekalých živlů!!!
Jednotka bude samozřejmě specijálně vybavena a placena tak, aby žádný z jejích specijalistů nešel pod padesát čistýho plus vosobní vohodnocení a samozřejmě kdo si co ukradne, to mu taky zůstane! Tuhej se trochu cukal ale když sem ukázal druhé desky, po přečtení prvních vět okamžitě
souhlasil a podepsal mnou vytvořený metodický pokyn. To už věděl Fanouš Mrázků, že je důležitý mít vlastní databáze s komprem, ale protože mlaskal až mu mastný teklo po bradě, dostal do pajšlu explozivní včelku!!!
Taky se na schůzi řešila akce Kubáč která byla vyhodnocena jako naprosté vítězství nad bizony a vodměna nás nemine!!!

Hurá hurá hurá, táto mámo přesvědč mě, že jezdíme bezpečně!!!

16.02.2018 (11:00:44) X
.:
Tak kachna v troubě je vypnuta, a už jen voní. A pan Kunda nikde. Možná že je zrovna na policejním prezídiu u generála Tuhýho, který mu závidí jeho auru, a nebo přednáší na policejní akademii věd v údolí dutých hlav naší intelikenci vyrobené z lahve chlastu z pátka na sobotu, ze soboty na neděli, a neděle na pondělí, co studují pro zítřek, o nových metodách výroby pachatelů, jak třeba vyrobit na internetu pedofily, aby pak měli perspektivní práci za čtyřicet papírů měsíčně, a mohli si za to psát ještě dvěstě hodin přesčasů...

16.02.2018 (10:53:01) X
.:
Nestačí li Vám ani igelitky od dopraváků ani druhé směny revizorů v mastný tyči, jeďte ve forexu. Šmelit s naftou a nebo kanadama nemá úroveň, i když to samozřejměně třeba na svačinu hodí. Nedovedete si představit, co dovede vydělat takový obchodník ve forexu. Ráno se vykoupe v bazénu u vily, dá si dvě čáry koksu z haubny svého bentleye, ne škodovky jako dochtor Dbalý z Homolky, sedne v jedenáct k PC, a než sluha zazvoní, že je oběd na stole, má vyděláno minimálně tak dva tisíce Euro. Odpoledne šlofíka, po třetí hodina golfu a pak už jen dotaz naletiště, je li přistavenej soukromej gulfstrém, aby si mohl zaletět se starou na večeři a do divadla nebo do bordelu v Paříži. Na Forex přecházejí i starší české sexuální pracovnice v Alpách, protože je to výnosnější, než jejich upracovaná a zbytnělá vagína.

16.02.2018 (10:43:38) X
.:
https://www.novinky.cz/ekonomika/463603-cesko-je-stredoevropsky-tygr-rust-ekonomiky-koncem-roku-zrychlil-na-5-1-procenta.html

Čeští protektorátní tygři z montoven a obroben, a jejich západoturečtí hitlerovi důchodci - boháči. A minimálně půlku HDP naší rozvinuté rozvojové kapitalistické společnosti vygenerují naši policisté a vojáci. Buďme jim za to vděčni !!

16.02.2018 (10:33:54) X
.:
Hodiny ukazují půl jedenácté, a z kuchyně voní pečená kachna. V akci jsou už jistě i naše mladé české sexuální společnice v rakouských Alpách, za čtyřicet papírů na ruku denně, i naši mladí krásní protiextrémističtí bojovníci za čtyřicet papírů měsíčně před zdaněním. je to stejně nespravedlivé jak stát tyto hrdiny, kteří za nás v kanclu myslí, vychovávají nás, a nenechají nás sejít z cesty, podceňuje proti mladým českým sexuálním společnicím v rakouských Alpách. Oba prodávají stejného půl kila zapařeného bůčku, ale ti druzí mají za to půl kila třicetkrát míň, i když v něm mají vylisovanou místo nepotřebných mozkových závitů rýhu od brigadýrky. A přitom jak je náročný chrápat v noci na stole a nebo si to honit pod stolem u porna, a muset se zbytečně ve čtyři ráno budit, když selže přetížený pornoserver, protože se vysraly nespolehlivý dvouterabajtový disky generála Láhvičky, a nebo se někdo zvenčí hrabe v přísně tajné kriminalistické databázi Očista, kterou jsme si nechali předchozích osum hodin omylem otevřenou i s pěti záložkami v PC na stole v kanclu. Nespravedlnost světem vládne, ale zase šlapat chodník, protože čím jiným bysme se jiným mohli živit za i ten bakšiš čtyřiceti papírů měsíčně před zdaněním ?

16.02.2018 (10:23:30) X
.:
Tak už je zase deset, a pan Kunda ze Zbraslavi nikde. České montovny a obrobny hučí samozřejmě od šesti jako každý den, a jejich námezdná pracovní síla dle továrníka Engelse a jeho poskoka pana Marxe buší za ukrajinské platy, pokud se tomu vlastně dá vůbec říkat "plat", ale už si za čtvrt století lásky a pravdy která měla zvítězit nad lží a nenávistí, ale zatím nezvítězila, zvykli, a dokonce jsou na tento bakšiš jednak hrdí, a jednak na to, že něco jako vlastenci dělají pro naši rozvinutou rozvojovou kapitalistickou společnost, a jen se nebaví jako různí sedumdesátiletí senilní důchodci jak tu před časem správně podotkl soudruh Toman ze slovenska, autor Antidotova peřiňáku.

Vždycky mne děsí ze sna, kdyby české montovny a obrobny druhého protektorátu Bohmen und Mahren, nebo spíš Ukrajinské svazové socialistické republiky česko najednou zhasly, a přestaly vyrábět dividendy pro důchodové fondy západotureckých hitlerových důchodců a dnes již spíše i jejich potomků, a nebylo by ani na sociální dávky 21 000 měsíčně pro každého přicestovalého afrického indžinýra a gynekologa, a nebo afrického lékaře který léčí siderickým kyvadýlkem. Vždycky se pak zbudím spocený, a jsem rád že už je ráno, a mohu vstávat v půl jedenáctý stejně jako pan Kájínek a pan inženýr Ďuričko, ale nemusím se na sebe dívat v televizi v obejváku s úhlopříčkou dva metry, ani se dívat na svého medáka před barákem s lahváčem v ruce, protože mám svého bentleye v garáži, a kdybych se na něj šel dívat s lahváčem v ruce, tak bych tam musel svítit.

16.02.2018 (10:07:12) X
.:
Taj je dneska zase pátek. Za socializmu již v pátek ráno nakládali pracující v tuto dobu doma před domem do kufru vše potřebné pro sobotní a nedělní pobyt na chatě a odjížděli z Prahy. Vrátný v jejich podniku v tu dobu již měl všechny píchačky ráno píchnuté, a seřazené na stolku na druhou odpoledne, kdy je opět píchne v píchačkách, a podle seznamu roztřídí ve vrátnici do stojanů. Pod jeho stolem byla litrová láhev runmu, kterou mu za jeho ochotu již ve čtvrtek odpoledne opět koupili pracující za jeho ochotu. Pátek je důlo ežitý v tom ohledu, že v noci z pátku na sobotu bude počata z vypité lahve chlastu první várka naší nové intelikence, jak nadčasově tvrdil jistý John Lennon. Další várka pak bude pořč čata v noci ze sovboty na neděli, a zbytek několika dovážlivci ještě z neděle na pondělí. tato intelikence pak za takových dvacet let opět zasedne do lavic před katedry policejních akademií věd, za kterými budou sedět jejich o dvacet let mlědší kolegové, které už byli za ty katedry připuštěni, a při vzájemném pohledu na sebe se budou obě slupiny v pachu deodorantů z bezb naděje nad tím co vidí, pomalu ale nevratně uchlastávat k smrti. Shlížíme li na www stránkách policie v prezentacích tam vyfotografované ksichty, působí to aspoň na mne jako bych nahlížel do stařičké učebnice kriminalistiky profesora Lobbrosiho, a studoval tam kapitolu Zločinci schizofrenního typu. Doba se od socializmu změnila. Nedávno se ptal nějaký podnapilý nuselský róm vracející se ráno z herny bílých co šli do práce:

Co, vy to všichni gadžové máte vždycky s tím s tím pátkem ?

16.02.2018 (09:54:20) X
.:
Když napadne sníh, všude ráno vidíme stopy zlodějů. Co však dělat, když jsou to moderní neochozené vojenské kanady ? Soousta bezdomovců v domečcích zahrádkářské kolonie Na baních má zřejně moderní neochozené kanady, moderní neotlučené kanistry na naftu. Podle množství stop je težko určitelný směr. optimista by se mohl domnívat, že j se policisté odnaproti chodí do domečků bezdomovců v noci ohřívat. Pesimista by si mohl nesprávně pomyslet: Doufám že jim tam neprodávají ušetřené patrony a ruční granáty...

15.02.2018 (19:46:49) X
.:
--Na závěr dne již jen pro potřeby psychiatrického výzkumu zde ještě jeden slavný a již chronicky známý technický artefakt - Antidotův peřiňák.

http://mafro.rajce.idnes.cz/nastenka/#ATDP.jpg

Emise katody po zapojení žhavicího napětí kolísají o několik řádů. Barkhausen byl úplnej blbec, a já se divím, že šlo posledních sedumdesát let vůbec zapnout nějaký elektronkový rádio a televize.

http://mafro.rajce.idnes.cz/nastenka/#NGE.jpg

Elektronice je nutno rozumět, jinak je to trápení, jak správně řekl Antidot.

https://www.youtube.com/watch?v=skAePZGgpAA

Danykova napájecí rozvodka. Určitě s tím jde i napájet akumulačky, a nebo třífázovej motor na cirkulárku, a řezat s tím modřínový pařezy.

https://www.youtube.com/watch?v=nUDkfZk0JfU

Danykovy rozvodky si všimnul i indický inženýr Mehdi Kandahár nebo jak se jmenuje. Rozvodka mu sice zatím nerosvítila ani doutnavku, ale Mehdi teď celé dny studuje poněkud exotickou Danykovu pig-engliš, a až jí dostatečně porozumí, určitě najde chybu, a pak si danykovu rozdvojku dá pod kapotu svého elektromobolu Tesla, a bude moct vyházet všechny zbytečný liony...

15.02.2018 (19:45:50) X
.:
-- PF 2018

MILÍ PŘÁTELÉ,

DOVOLTE, ABYCH VÁM POPŘÁL DO NOVÉHO ROKU 2018 KLID V DUŠI I V SRDCI, ABYSTE MĚLI ŠANCI NAJÍT DNES TAK CHYBĚJÍCÍ POKORU A ÚCTU K ŽIVOTU.

DOUFÁM TAKÉ, ŽE SE ZBAVÍME PARAZITNÍ VLÁDY A POMATENÉHO PREZIDENTA A NALEZNEME ALESPOŇ TORZA TRADIČNÍCH HODNOT, KTERÁ SE ZE ZÁPADNÍ CIVILIZACE RYCHLE VYTRÁCÍ

MILAN KNÍŽÁK

15.02.2018 (19:44:51) X
☼:
--Děláš haura a přitom víš Vendelíne naprostý hovno, kdo je Strade...

Kořalička, teta moje už je se mnou v pokoji a zase se mnou mává. Pták bude nakreslen až zítra. Odteď nechť jsem oslovován Vrchní Inkvizitor, ještě si nechám ušít kostým a už se těším na první autodafé, které se bude konat v ulici na Báních vedle Lidlu!

https://www.outfit4events.cz/czk/produkt/8024-kostym-inkvizitor/

Tak sem zase zpátky borcí a mohu vohlásit, že úspěch mé zprávy / na policenjním prezidiu ve Strojnické/ byl fámozně kolosální!!! Tuhej / policejní ředitel /dneska koukal jako tupej, teda jako vždycky, on to nikdy žádnej myslitel nebyl ale dneska měl slabší den a když se nerejpal v nose a produkty z tohoto chrámu nechutnosti pak nepolykal, porád se drbal v rozkroku a znělo to jako když bourec morušový chroustá listí. Jenom bůh a kapitán-ka Ngujen-ová ví, co za azijské červíky dostal bratrským darem ze severního vjetnamu...
Ale abych se vrátil ke zprávě, bylo na podkladě mé žádosti rozhodnuto a vyhověli nám o vytvoření nové specijální jednotky pro boj s extremismem, kerý hodlá rozložit českou společnost bó nám to tady hnědne že pokudnebude brzy urychleně zakročeno, tak se v těch sračkách utopíme. Protože dřív byl rpoblém se soudy, keří porád chtěli nějaký důkazy a často bylo jediným důkazem přiznání obžalovaného, najíždíme na novou vlnu maskirovky a po fázi dětského porna a držení drog přichází na scénu nové, mnou vypracované postupy na totální usvědčení nekalých živlů!!!
Jednotka bude samozřejmě specijálně vybavena a placena tak, aby žádný z jejích specijalistů nešel pod padesát čistýho plus vosobní vohodnocení a samozřejmě kdo si co ukradne, to mu taky zůstane! Tuhej se trochu cukal ale když sem ukázal druhé desky, po přečtení prvních vět okamžitě
souhlasil a podepsal mnou vytvořený metodický pokyn. To už věděl Fanouš Mrázků, že je důležitý mít vlastní databáze s komprem, ale protože mlaskal až mu mastný teklo po bradě, dostal do pajšlu explozivní včelku!!!
Taky se na schůzi řešila akce Kubáč která byla vyhodnocena jako naprosté vítězství nad bizony a vodměna nás nemine!!!

Hurá hurá hurá, táto mámo přesvědč mě, že jezdíme bezpečně!!!

15.02.2018 (19:39:19) X
.:
Text zprávy:
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Dobrý den,
děkuji za rychlou reakci. Pan Š. začal nyní mě a mé kolegyni vyhrožovat, vulgárně nás obtěžovat a
neustále nám posílá odkazy na jeho další stránky:

http://snb.websnadno.cz

Pevně doufám, že si je rovněž
projdete, jeho texty tam jsou urážlivé a rasistické a popisuje tam zneužívání mentálně postižených lidí./!!!/
Vzhledem k jeho chování na něj s kolegyní Mackovou podáváme trestní oznámení. Mám strach o své děti,
jelikož mi vyhrožoval, že si je najde; tak radši používám webový anonymizér. /!!!!!/
Děkuji za pochopení v této tíživé situaci.
Marie Kalvodová

15.02.2018 (19:36:37) X
K.S. Bronstein:
Plk. Kundo, zkuste to eště u Seznamu...
https://www.alik.cz/p/zdravotni

15.02.2018 (19:29:10) X
.:
Řidič mercedesu veze stopařku - jeptišku. Jen zajeli do lesa, řekla jeptiška: Ojeď mne, ale jen do zadečku, aby to Pán Bůh nehodnotil špatně. Autostopař poslechl. Když se to stalo již po několikáté, unavený řidič je skoro rád, když vystupuje konečně v malém městě. Jeptiška se s ním loučí slovy: Vy heterosexuálové to máte proti nám, homosexuálům, strašně jednoduchý...

/Tolik k těm tajemným adresám neproniknutelného TORU, které končí ve třetím patře policejního ředitelství Praha Zbraslav, Na baních 1531 /??/. /.

15.02.2018 (19:24:49) X
K.S. Bronstein:
"Bývalý elitní detektiv obtěžoval děti a sdílel dětské porno!"

15.02.2018 (19:18:05) X
K.S. Bronstein:
Plk. Kundo, jak tak koukám na tu IP, tak doufám, že na tom toru nenavštěvujete nějaké dětské porno a pak to neprojektujete v realitě!

15.02.2018 (19:11:02) X
K.S. Bronstein:
----------------------------------------
Dobrý den,

stránka byla zablokována.

S pozdravem
Tomáš Růžička, CEO - administrátor WebSnadno.cz
----------------------------------------
Pan Tomáš se asi zhlédl v ASCII kokotovi pana Plukovníka. Já se tomu ani nedivím, prakticky dobře vím, že tak mentálně slabší jedinci běžně fungujou...

Ten Kořínek není potvrzenej a ani nejspíš ne on, říkám to už podruhý.

15.02.2018 (18:02:06) X
.:
https://www.google.cz/search?q=kapit%C3%A1m+judr+Ko%C5%99%C3%ADnek&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&dcr=0&ei=qbyFWsPlMOnf8geh0LfYCw

Kdysi Lovec Atentátníků, nyní velký Lovec Pedofilů !!!

15.02.2018 (17:14:11) X
pan Kunda:
--- Opět jsi dokázal, že si jen vymýšlíš.

15.02.2018 (17:13:08) X
.:
https://mafro.rajce.idnes.cz/nastenka/#PEDO.jpg

Atraktivní návod. Jen se těm školákům a školačkám nepodepisujte jako já jménem i příjmením !!!

15.02.2018 (16:24:23) X
.:
Tak už se zase stmívá, domečky zahradní kolonie Na baních se začínají větrat od včerejšího fetování, a všude je cítit nafta a toluen, a místní rozespalí bezn domovci si zase už pomalu chystají konve, a jakmile se setmí, začnou se řadit jak kdysi ve třiačtyřicátým konfidenti gestapa před Pečkovým palácem v Praze, jenže před vraty autoparku poblíž stanice autobusu 126 /??/ Na Drahách...

15.02.2018 (16:19:47) X
.:
Tak už je jasný, proč pan Kunda mlčí.
______________________________________________
Detail dotazu č. 21 576 113
stránka dotoho.websnadno.cz vloženo 14.02.2018 16:28
oblast dotazu Nahlásit protiprávní web! oddělení Administrátor

IP: 185.220.---.---
14.02.2018 16:28 - Stěžovatel
Dobrý den, podávám stížnost na stránku, jejíž protiprávní data se vyskytují na výše uvedené adrese.

Stránka porušuje zákony ČR a dobré mravy, její zakladatel pan Václav Šedý tam ve vzkazech popisuje své sexuální obtěžování malých dětí. Po té, co jsem mu řekla, že to nahlásím, tyto zprávy smazal a diskuzi zrušil.


Své tvrzení dokládám snímkem obrazovky pořízeným před smazáním oné diskuze: https://imgur.com/a/YyZ4Y

Děkuji za pomoc při zajištění trestu pro takové lidi.
Marie Kalvodová

Adresa stránky s protiprávním obsahem:
http://www.dotoho.websnadno.cz/Vzkazy.html
14.02.2018 17:21 - Martina Mullerová
Přeposláno na oddělení "Administrátor".
14.02.2018 17:40 - Tomáš Růžička
Dobrý den,

stránka byla zablokována.

S pozdravem
Tomáš Růžička, CEO - administrátor WebSnadno.cz
IP: 176.10.---.---
14.02.2018 18:11 - Stěžovatel
Dobrý den,
děkuji za rychlou reakci. Pan Šedý začal nyní mě a mé kolegyni vyhrožovat, vulgárně nás obtěžovat a neustále nám posílá odkazy na jeho další stránky: http://snb.websnadno.cz Pevně doufám, že si je rovněž projdete, jeho texty tam jsou urážlivé a rasistické a popisuje tam zneužívání mentálně postižených lidí.
Vzhledem k jeho chování na něj s kolegyní Mackovou podáváme trestní oznámení. Mám strach o své děti, jelikož mi vyhrožoval, že si je najde; tak radši používám webový anonymizér.
Děkuji za pochopení v této tíživé situaci.
Marie Kalvodová

_______________________________________________
Jako profesionální pedofil se smaoozřejmě podepisuji plným jménem, a jedu ze zbraslavského kanclu policejního ředitelství na Baních Praha Zbraslav... IP 62.210.--.--
Když uvedu další dvě čísla, budu žalován pro neoprávněný přístup do počítačů a datových nosičů, které jsou prvotřídně zabezpečeny...

15.02.2018 (13:31:22) X
.:
Takoví čeští pracující z od šesti ráno hučících západotureckých montoven a obroben v českém protektorátu takové starosti nemají, protože jim nezbývá, vytvářet víh kend nevíkend a šábes nešábes západotureckým hitlerovým důchodcům jejich důchodové fondy. Pracují samozřejmě za ukrajinský plat, pokur tento bakšiš ještě možné nazývat platem, a jsou ve své prostotě naivní námezdné pracovní síly dle továrníka Engelse a jeho poskoka Karla Marxe, hrdí, že aspoň něco dělají pro naši rozvinutou rozvojovou kapitalistickou společnost, a nebaví se jen celej den na internetu o blbostech a nebo tom, jak je pořád za jejich prachy někdo sleduje, jako někteří již dávno senilní sedumdesátiletí důchodci, jak tu správně před časem podotkl soudruh Toman, autor Antidotova peřiňáku, původem ze slovenska.

15.02.2018 (13:23:46) X
.:
Už se skoro bojím toho ticha jak hlavní psychiatryně policejní akademie věd docentka Čírtková PhD, jestli třeba pan Kunda, když zase včera sloužil v metru na revizorský směně s JUDr. Kořínkem, tak jestli se náhodou zase nepadalo, chtít kontrolovat ve vagonu v mastný tyči cikány, jestli mají lístek, a nedostali lidově řečeno přes držku, a nebyli obráni o odznaky. Tuhle jsem potkal v mastný tyči když jsem jel z GME taky nějakýho cikánskýho revizora, ale lístek po mně nechtěl, asi správně odhadl, že lístek nemám, protože lístek mít již díky svému věku nemusím. Vsadím se že jeho odznak byl kradený a nebo falešný. To se v pražské mastné tyči často stává, falešní revizoři, kter ří se pak ukážou jako druhá směna protiextrémistických bojovníků, která v potu tváře a se slzákem v ruceš vydělává horečně na hypotéky pod záminkou vychovávání naší rozvinuté kapitalistické společnsoti. Tuhle na Václaváku jedna skupina falešných revizorů napadla druhou skupinu falešných revizorů, že jí škodí v jejím rajonu, a bya kontrolována třetí skupinou falešných revizorů, která právě zaujala pozici, a chtěl aty dvě předchozí skupiny vypudit. Padělané dolumenty a falešné a ukradené odznaky byly tak dokonalé, že se všichni kontroloři a kontrolovaní, kteří pak chtěli kontrolovat falešné dokumenty svých falešných kolegů byly tak dokonalé, že se všichni rozhodli, uznat se, a dvě poslední skupiny pak odjely se vzájemně udat na ředitelství dopravního podniku k panu Hockovi, a třetí skupina která zůstala na místě pak napadla nějakou japonskou delegaci, která cestovala metrem, ale protože japonci znají dobře džiu džicu, tak skupina musela ustoupit po krátkém boji s nakopanýma kolenama a břicham na místní veřejné záchodky, a tam se pozamykat v kabinkách, aby nebyla japonskými turisty utlučena džiu-džicu k smrti.

15.02.2018 (13:12:11) X
.:
Taj je už po jedný, a pan Kunda zase nikde. Že konečně přišel Šopupal to bych neřekl, protože je dneska zima a pod mrakem, a tak jediní á možnost je, že se již od rána zase zhulákal mexickými kaktusy, a skončil v nemocnici, ale v novinách se o tom nedozvá íme, protože v novinách se o zfetovaných protiextrémistických bojovnících příliš často nepíše. A je to škoda. Vždy jsem respektoval pány Kundy jako nutnou součást společnosti. případně i pracovního kolekt ivu, protože z nikoho jiného se tak dobře nedělala prdel. Na každém pracovišti, a co jsem jich zažil, byl vždy nějaký pan Kunda. Nejraději jsem měl Kundy Vědce, Kundy Diviše, a Kundy Mstitele. Píšu o nich ve třetí kapitole Fyziky lidské blbosti jako o polyetylénových pytlících s trhlinou, které člověk musí umět bouchnout.Zatím nikdy jsem se však nikde nesetkal s nějakým panem Kundou jako tady, a jako s protiextrémistickým bojovníkem ....

15.02.2018 (11:18:51) X
.:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/magda-vasaryova-hodnoti-slovensky-export-andreje-babise-trestne-stihaneho-premiera-s-minulosti-v-stb-42747?seq-no=2&dop-ab-variant=&source=article-detail

Je treba sledovať...

15.02.2018 (11:07:43) X
.:
http://mafro.rajce.idnes.cz/nastenka/#Hkovn.jpg

Pokud jsi protiextrémistickým bojovníkem, tak si můžeš nahrabat vydíráním dopraváků, kteří občas ze strachu přinesou nějakou tu igelitku z pokut, a nebo pak hupky hupky na druhou směnu do Metra, třeba jako revizor. Tam se dá v noci vylomit dalších tak třicet až čtyřicet papírů, ale čtyřicet papírů denně jako u těch společnic to prostě nehodí a nehodí, i když chodíme vybírat pokuty se psem, a občas si i zažebráme. Řešením takovéhole bezvýchodné situace je pracovat ve forexu. neumíte si představit kolik dovede vydělat takový obchodník ve forexu. Ráno vstane v jedenáct, vykoupe se v bazénu u vily, dá si dvě čáry koksu z haubny svého bentleye, a ne škodovky jako dochtor Dbalý z Homolky, sedne ke svému PC, a než sluha zazvoní k obědu, má na účtě tak minimálně dva tisíce euro, Pak oběd. Žádnej bramborovej salát z Lídlu na papíře jako na Zbraslavi. Odpoledne dvě hodiny šlofíka, pak na golf, a pak telefonát na letiště Kbely, jestli už je přistavenej soukromej gulfstreem, aby se dalo zaletět na večer s manželkou do paříže do bordelu a nebo do divadla. Takový je život obchodníka ve forexu, a ně někde chrápat v kanclu po nocích na psacím stole s ksichtem, mastným jak papír od sekaný, a čekat, kdy spadne server, přetíženej od rychlýho stahování porna na nespolehlivý dvouterabajtový disky generála Láhvičky. I starší české sexuální společnice v rakouských Alpách postupně přecházejí od vagá íny na forex, zejména když jim do těch vagín začínají padat zákazníci, a musejí si za vlastní prachy pořizovat proti tomu v těchto intimních, usilovnou prací zbytnělých intimních místech bezpečnsotní ohrádky z jeklovek.

15.02.2018 (10:55:30) X
.:
Tak je dneska zase čtvrtek, skoro oběd, a pan Kunda nikde...
Inženýr Ďuričko i pan Kájínek jsou již jistě vzhůru, a s lahváči v rukou se dívají do slunečného dopoledne okny na parkoviště na své medáky za dva melouny. Za chvíli sesbírají korunkové uzávěry od lahví, umyjí si ruce, sednou ke stolu, a počkají, až je jeich manželky a nebo milenky začnou obsluhovat u oběda a servírovat jim jejich pochoutky. Vzhůru již jsou jsitě i naše mladé české sexuální společnice v rakouských Alpách za čtyřicet papírů denně, i naši mladí krásní volitelní protiextrémističtí bojovníci za čtyřicet papírů měsíčně jestli a to ještě před zdaněním. Je stejně nespravedlivé, jak stát přistupuje k prodeji půl kila zapařeného bůčku, a dělá rozdíly kde se nachází. Pokud se nachází pod brigadýrkou, nepomůže ani to, že je do něj vylisována do této d brigadýrky jediná rýha, protže mozek protiextrémistického bojovníka jiné rýhy než vzniklé otlačením od brigadýrky nemá. Ať už hákuješ a nebo fízluješ, čtyřicet paprů denně ti za to nikdo prostě nedá...

15.02.2018 (10:47:11) X
.:
Takový zdejší pan Vokun to má v hlavě jednoduchý. Jeho království začne tím, že vrátí po vystudování policejní akademie věd v údolí dutých hlav do skladu kanady, plácačku a pendrek, a odejde do kanclu si honit na internet ve střídavých směnách chlapečky a holčičky, a jeho chabý intelekt naštěstí nedostihující jeho přirozenou úchylku do smrti nepřijde na to, že lepší výběr by by, kdyby třeba dělal školního inspektora, nemocničního bratra a nebo plavčíka u školního bazénu...

15.02.2018 (09:16:59) X
.:
V čem Vám "Váš" Plukovník připadá vtipný? Na mně dělá od té doby co se tady objevil jen dojem, že je od získání ceny za divadelního Záviše Falknštejna v mládí jen stále pomaleji chodící a stále intenzivněji simulující Neurózou.

15.02.2018 (09:13:54) X
.:
..... pokud tuto pro něj nebezpečnou a namáhavou činnost provádí, i když nechápe, tak aspoň tuší, že s ním není něco v pořádku...

A pokud to tak je, měl by z deváté třídy okamžitě vstoupit do armády a nebo k policii, a po několika letech nastoupit ke studiu na policejní akademii věd v údolí dutých hlav, a ukončit to plzeňskými právy.

15.02.2018 (07:50:38) X
K.S. Bronstein:
Jedno se těm gójským hovadům nechat musí. Když chtěj, tak uměj bejt i vtipní. Viz třeba tady pan Plukovník. Teď mám však na mysli tyhle...

- "Útočník měl na sobě černou čepici a čepici.." No to se podívejme..
- Zas nějaký zamindrákovaný tragéd. Asi nedostal Valentýnku...
- Dalsi perla: "Strelec mel nejmene jednu pusku" :D Kdyby nemel tu jednu, nebyl by strelecem...
- Toho dne byl Nikolas poněkud neklidný.
- Plachý a denně spustěl alarm. Jasně.
- Pořád mi není jasné, k čemu potřebuje mít civilista doma automatickou zbraň...
- Nejdřív to všem řekl, coudělá, pak to napsal na všechny sociální sítě, a pak to konečně i udělal. Takže jedno se mu nechat musí. Uměl dodržet dané slovo.

https://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A180215_060438_zahranicni_jj
https://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A180214_212916_zahranicni_lre

...doufám, že se ten blbej gój dožije toho, kdy si bude v duchu přát, aby nějakej ten automat doma měl. Ale protože máme vše ve své moci, tak nic mít nebude a může leda po někom střílet brambory...

14.02.2018 (21:42:25) X
.:
https://www.kosmas.cz/knihy/186714/digitalni-demence

Pokud je dnešní mladý člověk již v mateřské školce diagnostikovaný jako naprostý debil, tak je pro něj digitální demence nejdůležitější věc pro další klidný a spokojený život: Digitální demence ho spolehlivě uchrání třeba před zbytečným a hodně často i zneklidňujícím přemýšlením nebo čtením, protože pokud tuto pro něj nebezpečnou a namáhavou činnost provádí, i když nechápe, tak aspoň tuší, že s ním není něco v pořádku...

14.02.2018 (21:34:42) X
.:
Orwel je Dojemný tím, jak jednoznačně definuje základní známé věci, a zapomíná zřejmě úmyslně na proletáře jako hlavní finanční zdroj jejich základního třídního nepřítele, Stranu a ministerstvo Lásky, které by bez jejich povinných dotací nemohly existovat. Proto je v každém bolševickém / nebo americkém / románu nutno spíše hledat to co tam chybí, než to samozřejmé, co tam všude je ale je to v podstatě nezajímavé protože to každý zná...

14.02.2018 (21:25:16) X
.:
Kchárl Cajz Ykon by mohl pokud nekompletuje optiku a neleští čočky, Járovi Nohawitzovi hrát na klavír. Stejně jsou od mládí z jedný firmy...

14.02.2018 (21:00:47) X
K.S. Bronstein:
Je pan Plukovníky díky svému ajfounu X dementní nebo digitálně dementní?
https://www.kosmas.cz/knihy/186714/digitalni-demence/

14.02.2018 (20:38:55) X
K.S. Bronstein:
Plukovníče, Václav vám na Networovi sprostě pomlouvá Jarka Nohavicu, dokážete si to představit? Vašeho miláčka a on o něm mluví takhle...

"Připadá mi jako nižší zaměstnanec Strany z Orwelova románu 1984, který má v pracovním befélu kazit naivní proletářské vrstvy a tím stabilizovat totalitní systém...."

14.02.2018 (19:27:04) X
.:
Pomeje si v Blesku stěžuje, že má problémy s Černěnkovým zářením.

14.02.2018 (19:24:24) X
.:
U Krčský nemocnice upoutává jedine nápis na kachlíkách v průchodu, který tam opsali zdejší ukrajinští lékaři, a ten zní:

Odhoď důstojnost, a vytáhni šrajtofli.

Tento nápis se poprvé objevil v devadesátých letech minulého století před nemocnicí Na Bulovce spolu se sametovými nápisy :

Láska a pravda zvítězí nad lží a nenávistí. Komunisti vás budou strašit nezaměstnaností. Nevěřte jim. .

14.02.2018 (19:06:07) X
K.S. Bronstein:
Teda, že se tak vyznáte v prochcaných podchodech... To do tý krčský nemonice jezdíte na převazy zahnisanejch uzlin nebo jste tam instaloval na výběrčí měřící radar čočku, jak to nějakej nasranej řidič rozflákal kamenem? Jen si dávejte bacha, ať vás nesejme nějakej muflon, když se budete jaké správnej chabrus belhat nebo když zrovna budete na štaflích upravovat aparaturu... A plukovníče, jestlipak jako správnej fízl věděj, kterej kolega židák tohle sepisoval a smál se u toho, až se za bachor popadal?

(3) Cenzura je nepřípustná.
(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.

//http://www.psp.cz/docs/laws/listina.html//

Samozřejmě nesmíme zapomenout na váš oblíbený, jak jste dříve trefně poznamenal:
(1) Každý má právo odepřít výpověď, jestliže by jí způsobil nebezpečí trestního stíhání sobě nebo osobě blízké.

Jak dopadla vaše diplomová práce o výslechových metodách, pane zahradníku? Nechcete koupit pštrosa, pane soudce? Tu pákovou baterii jste mi namontoval špatně, předělejte to prosím, pane holiči...

14.02.2018 (17:13:48) X
.:
--- PF 2018

MILÍ PŘÁTELÉ,

DOVOLTE, ABYCH VÁM POPŘÁL DO NOVÉHO ROKU 2018 KLID V DUŠI I V SRDCI, ABYSTE MĚLI ŠANCI NAJÍT DNES TAK CHYBĚJÍCÍ POKORU A ÚCTU K ŽIVOTU.

DOUFÁM TAKÉ, ŽE SE ZBAVÍME PARAZITNÍ VLÁDY A POMATENÉHO PREZIDENTA A NALEZNEME ALESPOŇ TORZA TRADIČNÍCH HODNOT, KTERÁ SE ZE ZÁPADNÍ CIVILIZACE RYCHLE VYTRÁCÍ

MILAN KNÍŽÁK

14.02.2018 (17:12:07) X
.:
Tak z administrace websnadno jsem si přečetl, že pan "vokoun" dnes ospoledne stisknul u vstupu pro VIP na dotoho.websnadno.cz asi 150 x tlačítko Enter. Doufám že je taky minimálně JUDr....

14.02.2018 (16:06:39) X
.:
----------Tak už se zase stmívá, a pan Kunda už šel asi zase, dneska ovšem opět parádně rozčilen, spát. Okýnka dřevěných domečků v zahrádkářské kolonii spořilovského Saigonu se v tu dobu začínají žlutě rosvěcovat, a již za chvíli bude vyděláno.. Zatím se opatrně se větrá, protože je docela zima, a v okolí je už cítit toluen z včerejšího fetování, rozespalí neoholení muži si davají prvního nebo druhého panáka, vytahují akumulátorové rozbrušovačky ze zásuvky, a chystají se na da ší noční zámečničinu. Za chvíli již budou z okolních domů vidět žluté jiskřičky, svistot a bzučení a radostí nebo zklamáním zabarvené hlasy nad tím, co zase našli, a okolo zavírací hodiny vyšmelí hned vedle v hospodě U Břízy na každodenní v podstatě již téměř podnikatelské burze. Okolo půlnoci projede kolem pomalu autíčko poms ahačů a chráničů, charizmatičtí muži s ostře řezanými výrazy ve tváři a suverením vystupováním přeberou bezdomovecké kolečko, vezmou si co se jim hodí, a ostatní si mohou za babku koupit okolo se klátící značně podnapilí podnikatelé, a co zbyde, to se zítra tradičně ocitne zase ve sběrně, necelých půl kilometru od místní policejní služebny, kde si to co Vám včera ukradli, ale nikomu se to nelíbilo, a tak to zbylo, můžete v případně zájmu za příslušm ný příplatek znovu koupit do osobního vlastnictví. Kapitalizmus je ostatně i principielně založen na solidaritě, kdy se partneři spravedlivě podělí, samozřejmě ne bratrsky, ale kapitalisticky, půl na půl...

14.02.2018 (16:05:23) X
.:
..Na závěr dne již jen pro potřeby psychiatrického výzkumu zde ještě jeden slavný a již chronicky známý technický artefakt - Antidotův peřiňák.

http://mafro.rajce.idnes.cz/nastenka/#ATDP.jpg

Emise katody po zapojení žhavicího napětí kolísají o několik řádů. Barkhausen byl úplnej blbec, a já se divím, že šlo posledních sedumdesát let vůbec zapnout nějaký elektronkový rádio a televize.

http://mafro.rajce.idnes.cz/nastenka/#NGE.jpg

Elektronice je nutno rozumět, jinak je to trápení, jak správně řekl Antidot.

https://www.youtube.com/watch?v=skAePZGgpAA

Danykova napájecí rozvodka. Určitě s tím jde i napájet akumulačky, a nebo třífázovej motor na cirkulárku, a řezat s tím modřínový pařezy.

https://www.youtube.com/watch?v=nUDkfZk0JfU

Danykovy rozvodky si všimnul i indický inženýr Mehdi Kandahár nebo jak se jmenuje. Rozvodka mu sice zatím nerosvítila ani doutnavku, ale Mehdi teď celé dny studuje poněkud exotickou Danykovu pig-engliš, a až jí dostatečně porozumí, určitě najde chybu, a pak si danykovu rozdvojku dá pod kapotu svého elektromobolu Tesla, a bude moct vyházet všechny zbytečný liony...

14.02.2018 (16:02:57) X
.:
Nejlepší cuckold session je ale stejně v sobotu, To nejsem doma...

14.02.2018 (16:00:57) X
MarBle:
Je středa a večer nude cuckold session se sanitkou!!!!

14.02.2018 (15:59:11) X
.:
Vokoune, ve vrátnici neřvěte.

14.02.2018 (15:55:42) X
.:
vokune, hlašte se na báních, heslo fálsflek

14.02.2018 (15:52:33) X
Jeho Excelence Veličenstvo Císař Pán, Vrchní :
Byl jsem zde.

14.02.2018 (15:49:35) X
vokun:
to sem taky udělal a nic !!

14.02.2018 (15:46:42) X
.:
Kotlík má taky samý jedničky a když si klekne, taky umí hrát na mojí flétnu až sebou ta flétna cuká a kroutí mi to palce u nohou...

14.02.2018 (15:44:55) X
JUDr. Kořínek:
Každý řádný křesťansky vedený stát potřebuje co nejvíce plátců a teda i idiot se hodí. Když bude zlobit, bude dělat terč, hehehe

14.02.2018 (15:42:23) X
Vencův vnuk z obálky:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=263&v=JMEoehEE6uA

14.02.2018 (15:41:13) X
doc. Čírtková:
161 > 88

14.02.2018 (15:40:23) X
Hocek:
Lukáši, dneska spolu máme od šesti službu v Metru. Doufám že si zase nezapomeneš vodznak jako včera.

14.02.2018 (15:38:32) X
.:
Stisknul jste u těch VIP 5x Enter ? To je nejčastější chyba.

14.02.2018 (15:36:43) X
vokun:
toš sem to skusil, ta mrtka mi moc nechutnala, ale vzkazy nikde !! a vip taky nic !! tak kam to mám napsat !!

14.02.2018 (15:34:31) X
JUDr. Kořínek:
88!

14.02.2018 (15:31:51) X
.:
Zkuste vstup pro VIP, a nebo napište stížnost. Máte kód 69. Pokud by nechodil, zkuste 88.

14.02.2018 (15:28:08) X
.:
Dvakrát vysemenit na obrazovku, potom to slíznout a rovnou pod duchny!!!

14.02.2018 (15:27:08) X
vokun:
toš sem odpíchl a vlezu sem a vendelín tady píše, nech napíšu naký kec na
dotoho.websnadno.cz
ale toš nykde tam neni políčko, toš co mám dělat teťka venďo ??

14.02.2018 (15:25:46) X
.:
Pomeje na Blesku tvrdí, že má potíže s Černěnkovým zářením...

14.02.2018 (15:20:06) X
Mystik z Řeže u Prahy:
Kdo má rakovinu, ať se dostaví k reaktoru na vozáření. Kdo jí nemá a druhýmu to věří, ať se dostaví taky protože je blbec nejapný. Kdo ji má, zemře. Kdo ji nemá, dostane ji.
Váš psychopatologický jedinec

14.02.2018 (15:19:46) X
.:
Na zastávce Na drahách je rozlitá odvčerejška od noci nafta jak tam bezdomovci tahali do domečků ty konve. Chtělo by to aspoň zasypat pískem...

14.02.2018 (15:17:42) X
Mystik z Řeže u Prahy:
Jaká porád Zbraslav? Tebe ta paranoja eště nepustila? Chudák Mařka, todle mít doma. Esli chce, zašlu jí na tebe jateční pištól i s nábojkama, ty Krnko...

14.02.2018 (15:17:42) X
☼:
Ty dobytku, já sem svůj akademickej titul nesebral někde na hnoji !!!

14.02.2018 (15:16:15) X
☼:
-----Děláš haura a přitom víš Vendelíne naprostý hovno, kdo je Strade...

Kořalička, teta moje už je se mnou v pokoji a zase se mnou mává. Pták bude nakreslen až zítra. Odteď nechť jsem oslovován Vrchní Inkvizitor, ještě si nechám ušít kostým a už se těším na první autodafé, které se bude konat v ulici na Báních vedle Lidlu!

https://www.outfit4events.cz/czk/produkt/8024-kostym-inkvizitor/

Tak sem zase zpátky borcí a mohu vohlásit, že úspěch mé zprávy / na policenjním prezidiu ve Strojnické/ byl fámozně kolosální!!! Tuhej / policejní ředitel /dneska koukal jako tupej, teda jako vždycky, on to nikdy žádnej myslitel nebyl ale dneska měl slabší den a když se nerejpal v nose a produkty z tohoto chrámu nechutnosti pak nepolykal, porád se drbal v rozkroku a znělo to jako když bourec morušový chroustá listí. Jenom bůh a kapitán-ka Ngujen-ová ví, co za azijské červíky dostal bratrským darem ze severního vjetnamu...
Ale abych se vrátil ke zprávě, bylo na podkladě mé žádosti rozhodnuto a vyhověli nám o vytvoření nové specijální jednotky pro boj s extremismem, kerý hodlá rozložit českou společnost bó nám to tady hnědne že pokudnebude brzy urychleně zakročeno, tak se v těch sračkách utopíme. Protože dřív byl rpoblém se soudy, keří porád chtěli nějaký důkazy a často bylo jediným důkazem přiznání obžalovaného, najíždíme na novou vlnu maskirovky a po fázi dětského porna a držení drog přichází na scénu nové, mnou vypracované postupy na totální usvědčení nekalých živlů!!!
Jednotka bude samozřejmě specijálně vybavena a placena tak, aby žádný z jejích specijalistů nešel pod padesát čistýho plus vosobní vohodnocení a samozřejmě kdo si co ukradne, to mu taky zůstane! Tuhej se trochu cukal ale když sem ukázal druhé desky, po přečtení prvních vět okamžitě
souhlasil a podepsal mnou vytvořený metodický pokyn. To už věděl Fanouš Mrázků, že je důležitý mít vlastní databáze s komprem, ale protože mlaskal až mu mastný teklo po bradě, dostal do pajšlu explozivní včelku!!!
Taky se na schůzi řešila akce Kubáč která byla vyhodnocena jako naprosté vítězství nad bizony a vodměna nás nemine!!!

Hurá hurá hurá, táto mámo přesvědč mě, že jezdíme bezpečně!!!

14.02.2018 (15:14:30) X
.:
Zbraslavských židovských mystiků ?

14.02.2018 (15:09:33) X
Jedna ♪ jaro nedělá:
Vendelíne, ty náš starej vole, kdy vyjde RPC2, RPC3, RPC4 a pentalogie Fyzika lidské blbosti?
Psali mi kvůli tobě dokonce až z Akadémije, chtěj to vydávat jako pokračovaní edice židovskejch mystiků...

14.02.2018 (15:09:07) X
pan Kunda:
No nic, vidím, že s tebou se diskutovat nedá, očividně už ve svém pokročilém věku nejsi schopen zpracovávat psaný text... Řeknu jen to, že na rozdíl od tvých představ jsem vystudoval jednu prestižní VŠ, ne jako ty, který na to neměl a pro léčbu svého pochroumaného ega vykřikuješ, že máš pět maturit a že vzdělanější lidé jsou vlastně hloupější. Za těch pár let jsem se dostal na pracovní pozici o které se tobě ani nesnilo; ne jako revizor v metru ani fízl (tvá vysněná povolání, když o nich stále mluvíš?), ale jako návrhář pro Carl Zeiss, nedělám na směny, ale pracuji kdy chci. Hádám, že pro takového snílka jako ty to musí být docela rána, když ty sám jsi ničeho nedosáhl. Já nejsem ani z poloviny tak starý jako ty a přesto jsou moje objektivy jedny z nejlepších ve fotografii a známé po celém světě. Ty tak akorát prodáváš superfet, který ani není lepší než kyselina chlorovodíková. Jo, a k tomu všem cpeš ty své kecy. Přiznej si to, jsi nýmand, nic podstatného jsi nedokázal, nejsi slavný, ani oblíbený.
Pan Kunda končí, jakákoliv další diskuze už bude zcela bezpředmětná, protože vašek opět začne s těmi jeho závistivými kecy že jsem revizor nebo něco...

14.02.2018 (15:06:09) X
.:
Cajz Ykon teď bude zase chvíli blábolit o lupách, a nakonec se tradičně okolo půl čtvrté zfetuje kaktusy.

14.02.2018 (15:04:38) X
.:
Je hrozné, velet dvěma senilním konfidentům z JZ5 za 150,- korun měsíčně, protože se ve své horlivosti většinou vylučují, a působí zmatek, který potom Kolemjdoucí šíří omylem dál.

14.02.2018 (15:03:58) X
kolemjdoucí:
Jaká knížka má vyjít? Taky chci jednu, Kotlajzi!!!

14.02.2018 (15:02:07) X
.:
Kolemjdoucí je zřejmě vynikající odborník na IT, ovšem ráno se omylem bouchnul když vstával do hlavy, a tak zase, když se vrátil ze Zvědavce, opisuje z kanclu pod Zbraslavskou IP adresou židovské vtipy z vlastních extrémistických stránek na stránky ostatních.

14.02.2018 (15:01:44) X
kolemjdoucí:
Planej poplach, uf...


Jméno:
Text:
Opiš tyto
4 číslice:
Schématovník je veřejná databáze informací a diskuze. Jeho obsah je tvořen uživateli. Veškerý vložený text i obrazové materiály jsou duševním majetkem svých autorů. Uživatel je odpovědný za uživatelský obsah. Podmínky.